Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Turpina labot ceļus 10

Autobraucēji, kas mēro ceļu no Sinoles uz Lejasciemu, nepilnus 2,4 kilometrus var braukt pa svaigi uzklātu asfalta segumu. Arī Lejasciema centrālajā ielā jau ir aizlāpītas bedrītes.

„Dzirkstele" jau rakstīja, ka šajā pavasarī valdība no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem ceļu uzturēšanai piešķīrusi 5 200 000 latu. Valsts akciju sabiedrības „Latvijas Valsts ceļi" Vidzemes reģiona Gulbenes nodaļas vadītājs Laimonis Aumeisters informē, ka Gulbenes novadam no šīs naudas vienkārtas virsmas apstrādei un karstā asfalta profila labošanai uz Lejasciema ceļa posmā Sinole- Silakrogs izlietos 79 300 latus. Minētajā posmā jūnijā vēl tiks veikta virsmas apstrāde ar granīta šķembām.

 

„Sākot no posma, kur pagājušajā gadā tika pabeigti labošanas darbi, jau ir uzlikta izlīdzinošā asfaltbetona kārta, bet vēl ir jāuzber granīta šķembas. Šis darbs tiks veikts jūnijā atbilstoši tehnoloģijai, jo pēc asfaltseguma uzklāšanas ir jānogaida vismaz divas nedēļas," stāsta L.Aumeisters.

 

Lejasciema pagasta pārvaldes vadītājs Māris Milns vērtē, ka pa uzlieto asfalta kārtu braukšana transportlīdzeklī tagad esot labāka. Arī par aizlāpītajām bedrītēm Lejasciema centrā vajadzētu priecāties, tomēr tuvējo māju iedzīvotāji esot sašutuši.

 

„Bedrīšu nav, toties sausā laikā ir ļoti lieli putekļi. Domāju, ka vismaz pagaidām nekas vairāk arī netiks centrā darīts, jo bedrīšu lāpīšanai tagad ir jauna metode," saka M.Milns.

 

Savukārt L.Aumeisters mierina, ka putekļi ir tikai pagaidām, jo ar laiku bedrītēs ieklātās šķembas tiks iespiestas bitumenā un putekļu nebūs.

 

 „Šis ir bedrīšu remonts atbilstoši tehnoloģijai, kur tiek izmantota bitumena emulsija un šķembas," skaidro speciālists.

 

Līdzīgi kā minētajā ceļa posmā Sinole-Silakrogs darbi notiek arī 0,39 kilometru posmā uz ceļa Rēzekne - Gulbene. Karstā asfalta profila labošanai un asfalta virskārtas apstrādei izlietos 57 200 latus no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem. Abos posmos L.Aumiesters sola darbus pabeigt jūlijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

Sataisiet ceļu no Lejasciema centra uz Alūksnes pusi braucot! Drausmas!

pirms 6 gadiem, 2013.05.29 21:53

Labāk būtu maģistrāli uztaisījuši caur Gulbeni.

pirms 6 gadiem, 2013.05.29 15:13

Lejasciemietis

Dzirkstele, aizbrauciet tiešām un pārmēriet to uzlieto posmu, tur tikai daži simti metru! Un pie reizes safotogrāfējiet to posmu, uz kura gatavojas liet šķembas, tur nav nevienas bedres, bet Lejasciemā, kur viss ielāpos, tik lāpa tālāk. Aumeisters ir jālaiž vaļā, lai pārtrauc tās muļķības strādāt!

pirms 6 gadiem, 2013.05.29 14:50

Imants 2

būtu labāk par ceļu remontam paredzēto naudu uzbūvējuši lielu pieminekli vecajam komunistam stepanovam

pirms 6 gadiem, 2013.05.29 13:25

speciālistam

Neilgam smukumam, bitumena emulsija un šķembas, plus pašiem ar transportu šķembas jāiespiež bitumenā, jauka tehnoloģija.

pirms 6 gadiem, 2013.05.29 13:00

Bedre

Aumeisters vispār neko nesaprot no ceļiem tikvien ir kā gudri runāt,tracinā tādi gudrīši kas tik zin kā algu saņemt kāda mums ne sapņos nerādas...

pirms 6 gadiem, 2013.05.29 12:58

Jānis

Vai uzreiz ar ceļa rulli nenar iespiest šķembas, bet jāgaida kamēr transports braucot iepiedīs šķembas, tas ri dīvaini.Pa Lejasciema centru ielāpu ir vairāk nekā palikušā asfalta, tāpēc bija jāuzlej asfalta kārta, atkal nevajadzīga un neizdevīga taupīšana.

pirms 6 gadiem, 2013.05.29 12:53

šoferis

Jaunais asfalts ir uzliets 720 m garā posmā. Rodas jautājums - KUR IR UZLIETS PĀRĒJAIS????
Lejasciema centrs sausā laikā atgādina trepainu ceļu ar lieliem putekļiem.

pirms 6 gadiem, 2013.05.29 09:37

Vietējās ziņas