Turpina sakārtot pilsētas ielas 4

Autovadītāji var priecāties, jo oktobra sākumā tika saremontēts sliktā stāvoklī esošais Brīvības ielas posms pie slimnīcas.


Novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Krevica informē, ka darbu veikšanai 160 metrus garajā posmā iepirkumā uzvarēja SIA “Rubate”. Uzņēmums veica šķembu maisījuma novākšanu, šķembu pamata profilēšanu, asfalta savienojumu frēzēšanu, kā arī asfalta seguma ieklāšanu divās kārtās. Darbi tika veikti par Gulbenes novada pašvaldības līdzekļiem - 21 993 eiro bez PVN.


Pilsētas pārvalde plāno sakārtot arī posmus pirms dzelzceļa pārbrauktuves Brīvības ielā (tuvāk Bērzu un Brīvības ielas krustojumam). Tur šobrīd ir izveidojušās rises, kas transportlīdzekļu vadītājiem un viņu spēkratiem rada nepatīkamus momentus. Pilsētas pārvaldes vadītājs Jānis Naglis norāda, ka pie šīs dzelzceļa pārbrauktuves pirms kāda laika tika noņemtas “Stop” zīmes un ir jāsakārto arī ceļš.


“Plānojam nofrēzēt bedrainos posmus un ieklāt jaunu asfalta segumu. Redzēs, kādi būs laika apstākļi, taču ceram, ka šogad šo darbu izdosies paveikt,” saka J.Naglis.


Šī mēneša sākumā vairākās pilsētas ielās ar šķembām tika aizbērtas plaisas asfalta segumā. Tas tika darīts tāpēc, lai ziemā asfaltā neiekļūst sals un nebojā ceļa segumu. Liekās šķembas tika saslaucītas.


Joprojām turpinās rekonstrukcijas darbi arī Rīgas ielā un Rīgas un Blaumaņa ielas krustojumā.


G.Krevica stāsta, ka darbu apjoms, kas vēl tiks pagūts izdarīt šogad, būs atkarīgs no laika apstākļiem. Labvēlīgos laika apstākļos līdz novembrim plānots nobruģēt ietves abās ielas pusēs. Bruģēšanas darbi varētu sākties pēc 18.oktobra. Vienā pusē ietve jebkurā gadījumā līdz ziemai tiks sakārtota. Plānots arī ieklāt asfalta segumu divās kārtās. Trešo kārtu – virskārtu – plānots ieklāt nākamā gada pavasarī. Pamatne ceļam ir sagatavota, lietus kanalizācija ir izbūvēta, sākušies ielas apmaļu ievietošanas darbi, kas varētu turpināties līdz novembra otrajai nedēļai. Kad apmales būs saliktas, tiks nogreiderēta ceļa klātne un uzsākta asfaltēšana. Ja šogad tiks pagūts ieklāt divas asfalta kārtas, tad Rīgas un Blaumaņa ielas krustojumā sāks darboties arī uzstādītie luksofori. Arī ielu apgaismojumam vajadzētu sākt darboties jau šogad. Šī būs otrā vieta pilsētā, kur uzstādīs LED apgaismojumu. Tāds jau ir Dzelzceļa ielas stāvlaukumā. Nākamajā gadā, kā jau minēts iepriekš, tiks ieklāta virskārta, veikti ielas horizontālo apzīmējumu krāsošanas un apzaļumošanas darbi, kā arī izvietotas ceļa zīmes.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

kčrs

Kad tiks saremontēta Vidus iela,kanlizācijas akasjau ķeras mašīnai pie apakšas.

pirms 6 gadiem, 2014.10.13 11:40

iedzivotaja.

Varbut kads no deputatiem varetu iegriezties ari Viestura iela,tur ne tikai ar auto,pat ar riteni gruti izbraukt! Domajam ka Bez Tabu butu ko radit.

pirms 6 gadiem, 2014.10.13 12:59

iedzīvotāja

Litenes iela ir sliktā stāvoklī, pēc lietus tiek izdangāta, un vasarā, sausā laikā veļu ārā kārt nevar, jo paliek melna no uzbērtā drupinātā asfalta putekļiem. Ļoti ceru, ka tas ir pagaidu risinājums.

pirms 6 gadiem, 2014.10.13 14:21

Viestura iela!

Gribetos lai kads no Lielas majas apciemo musu ielu,jo musu iela NAV izbraucama!Rakstijam ari vestuli KUNGIEM,bet uzlabojuma nekada lidz šai dienai.Varbut patiešam labak skaidroties Bez Tabu priekša patikamak,neka salabot ceļu.Nevajag mums asfaltu,bet vienkarši aizbert bedres!!!

pirms 6 gadiem, 2014.10.15 10:31

Vietējās ziņas