Turpmāk Gulbenes novada pašvaldībā filmēs katru domes sēdi 3

Visi, kas piedalījās Gulbenes novada domes 30.septembra sēdē, ievēroja, ka pašvaldības administrācijas darbinieki ir nodrošinājusi ne tikai sēdes gaitas audioierakstu, bet arī videoierakstu.

“Videoieraksts pēc tam tika ievietots sociālajos tīklos. Videoieraksts veikts, lai atspoguļotu pilnu domes sēdes gaitu. To var izmantot arī protokola rakstīšanai, ja ir šāda nepieciešamība,” “Dzirkstelei” saka pašvaldības sabiedrisko attiecību vecākā speciāliste Gunta Kalmane. Viņa apgalvo, ka turpmāk filmēšana notiks regulāri. Tas ir vērtīgi arī tāpēc, ka reizēm deputātiem mēdz būt pretenzijas, ka ne viss ir precīzi fiksēts. Tā deputāte Larisa Cīrule, piedaloties 30.septembra domes sēdē, aicināja pašvaldības administrācijas darbiniekus precizēt un papildināt 19.septembra domes sēdes protokolu, jo viņas teiktais nav atspoguļots pilnībā, nav pierakstīti visi viņas nosauktie jautājumi.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Vietējais

Maļači. Savādāk no malas filmētāji "intriganti" nofilmē tikai būtību nevis kontekstu...

pirms gada, 2019.10.11 11:48

Būtību

tieši tā, plus jāfilmē visi grāmatveži tiešsaitē, kāpēc izplenderēts budžets? Visus uz dimdiņiem,nekādas atbildības, lai izsaimnieko tur?

pirms gada, 2019.10.11 12:43

urbis

Cik maksā un kas uzturēs šo " kinostudiju"? Kam interesē šis cirks?

pirms gada, 2019.10.11 13:21

Vietējās ziņas