Tuvojas Gulbenes jauniešu organizētais “Gada atsitiens”

Šogad jau ceturto reizi tiek rīkots "Gada atsitiens 2008" jeb apbalvošanas ceremonija. Balvu pasniegšanas ceremonija, kura nu jau ir kļuvusi par tradīciju, notiks 16.janvārī pulksten 19.00 jauniešu centrā "Bāze".

Gada atsitienu organizē jauniešu klubs "Dēms" un jauniešu centrs "Bāze". Pasākuma mērķis ir izvērtēt jauniešiem svarīgākos gada notikumus un aktualitātes Gulbenē. Lai objektīvāk varētu izvērtēt balvu saņēmējus, tika aptaujāti jaunieši.


Jauniešu centra "Bāze" vadītāja Ieva Garjāne "Dzirkstelei" saka, ka anketu rezultāti jau ir apkopti un jaunieši pēc personīgiem ieskatiem ir izvēlējušies, kas viņuprāt būtu pelnījuši nominācijas gada sāpe, gada cerība, gada iestāde, gada cilvēks un gada notikums.

 

Aptaujas rezultāti pagaidām tiek turēti noslēpumā.


Jauniešu klubs "Dēms" pasniegs arī "Lielā ieguldījuma" balvu cilvēkam, kas tieši nav saistīts ar jaunatnes aktualitātēm, bet iesaistās, piedalās, atbalsta un organizē.


Nomināciju pasniegšanas pasākumā piedalīties var ikviens, kuru interesē jauniešu redzējums, domas un secinājumi. Šis pasākums tiek organizēts ar citu "piesitienu" - pārdomas, mūzika, atskati un sajūtas. Šā gada pasākuma "rozīne" - viss astoņdesmito gadu stilā.


Par labu muzikālo sniegumu gādās viesmākslinieks Ralfs Rubenis un diskotēka ALIANSE.


Pagājušajā gadā par gada sāpi jaunieši bija atzinuši basketbolistu neveiksmes, par gada saukli atzīts teiciens "Viens par visiem, visi par vienu", par gada iestādi - Kantes krogs, bet par gada pasākumu - "Mis un misters Gulbene 2007".

 

Savukārt svarīgākais gada notikums jauniešiem šķita prezidenta Valda Zatlera vizīte Gulbenē. Baltās pils kompleksa atjaunošana tika atzīta par gada cerību. Nomināciju "Gada cilvēks" saņēma deju kopas "Ratiņš" vadītāji Kārlis un Iva Venti. Savukārt balvu kā gada lielais ieguldījums saņēma Inese Stalidzāne.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas