TV3 vilcina līguma parakstīšanu ar Lattelecom

TV3 vilcina līguma parakstīšanu ar Lattelecom un šī kanāla pieslēgšanu Interaktīvās televīzijas skatītājiem.

Līgums starp TV3 un Lattelecom ir saskaņots jau kopš 2.oktobra un abas puses oktobra laikā publiski pauda apņēmību tuvākajās nedēļās atsākt retranslēt TV3 Lattelecom TV klientiem , taču līgums joprojām nav parakstīts.

 

„Mums nav pieņemama šī vilcināšanās un nav izprotams , kādēļ TV3 grib liegt sava kanāla skatīšanos vairāk nekā 40 000 Latvijas mājsaimniecību (Lattelecom Interaktīvās TV lietotājiem). TV3 jau pirms pāris nedēļām publiski pauda gatavību oktobra laikā atkal atjaunot kanāla apraidi Interaktīvajā TV . Tikai 29.oktobrī, pēc mūsu vairākkārtējiem neatlaidīgiem aicinājumiem sniegt atbildi, TV3 paziņoja, ka nav gatavi nodrošināt kanālu lielai daļai TV skatītāju. Varam tikai minēt, kāpēc TV3 vilcina šī līguma parakstīšanu un uzskatām, ka šāda TV3 rīcība ir maldinājusi Lattelecom Interaktīvās TV lietotājus, kas uzskatāma par neētisku rīcību, " norāda Lattelecom Televīzijas biznesa daļas direktors Toms Ābele.

 

SIA „Lattelecom” Komunikācijas daļas projektu vadītāja Līga Bite norāda, ka, lai kompensētu neērtības, ko rada kanāla retranslācijas pārtraukšana, Lattelecom līdz 1.janvārim Interaktīvās TV klientiem piedāvās iespēju bez maksas izmantot Paplašināto kanālu paku.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas