Ūdenslīdēji atrod Augulienas ezerā noslīkušo makšķernieku 2

Valsts svētkos, 18 novembrī, Beļavas pagastā Augulienas ezerā noticis traģisks negadījums. Kāds lasītājs, kas dzīvo tuvumā pie Augulienas ezera, “Dzirksteli” informē, ka 18.novembra vakarpusē pie ezera ieradās operatīvie dienesti. Viņš stāsta, ka divi makšķernieki bija devušies makšķerēt gumijas laivā. Viens no viņiem pārkritis pāri laivas malai, bet otram makšķerniekam viņu izglābt nav izdevies. Makšķernieks devies krastā un izsaucis glābšanas dienestus.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Prevencijas un sabiedrības informēšanas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa “Dzirkstelei” apstiprina, ka 18.novembrī pulksten 14.54 tika saņemts izsaukums uz Beļavas pagastu, kur, kā liecināja sākotnējā informācija, ezerā no laivas iekritis cilvēks. Ugunsdzēsēji glābēji apsekoja ezeru un aptuveni norādīto vietu, kur cilvēks bija iekritis ūdenī, tomēr cilvēku neatrada. Līdz ar tumsas iestāšanos darbi notikuma vietā tika pārtraukti.

Šodien uz notikuma vietu izbrauca Vidzemes reģiona brigādes Valmieras daļas ūdenslīdēji, kuri ir specializējušies meklēšanas darbos, lai turpinātu pārmeklēt ezeru. Meklēšanas darbi turpinājās līdz pēcpusdienai, līdz atrada noslīkušo makšķernieku.Pievieno komentāru

Komentāri 2

...

Augulis būs kādu nolaidis, jo tas kas nav grēkojis ap savu māju cietumu nebūvē.

pirms gada, 2019.11.19 19:54

Vietējās ziņas