Ugunsgrēkā izkūst atkritumu konteiners 1

Šodien, ejot uz darbu, gulbenieši Skolas ielas masīvā ieraudzīja nepievilcīgu ainu. Tur atradās pilnībā sabojāts, ugunsgrēkā izkusis atkritumu konteiners.

"Dzirkstelei" izdevās atrast notikuma aculiecinieku. Piektdienas rītā īsi pēc pulksten 4.00 viņš, vedot pastaigā suni, pamanīja, ka deg atkritumi plastmasas konteinerā. "Uzreiz zvanīju uz kādu man zināmu ugunsdzēsēju tālruņa numuru. Tur atbildēja, lai zvanu un piesaku ugunsgrēku uz 112. Tā arī darīju. Kamēr izskaidroju, kur jābrauc, gāja laiks. No izsaukuma brīža ugunsdzēsēji notikuma vietā ieradās aptuveni pēc 15 minūtēm. Pa to laiku no plastmasas atkritumu konteinera maz kas bija palicis pāri," stāsta aculiecinieks.  

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Gulbenes daļas komandieris Vijārs Griķis "Dzirkstelei" saka, ka izsaukums par degošo atkritumu konteineru Skolas ielā saņemts pulksten 4.18. Viņš bija izbrīnījies, no "Dzirksteles" uzzinot, ka notikuma aculiecinieks vispirms piezvanījis kādam Gulbenes daļas darbiniekam.

 

 "Man nav par to ziņots. Varbūt cilvēks piezvanīja kādam ugunsdzēsējam personiski brīdī, kad tas atradās mājās? Protams, pieteikumam ir jābūt oficiālam un jāzvana uz 112," skaidro V.Griķis.

 

Par ugunsgrēka faktu paziņots Valsts policijai, kas noskaidros notikuma apstākļus. V.Griķis vien piebilst, ka šādos gadījumos ir problemātiski pierādīt ļaunprātīgu dedzināšanu un, iespējams, tāda nemaz nav notikusi. Visai izplatīta ir plastmasas atkritumu konteineru aizdegšanās, ja tajā iemesta nenodzēsta cigarete vai karsti pelni. Tā ir neuzmanīga rīcība ar uguni.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

lalalavīva

žēl gan ka neizglāba tos atkritumus no tādas nāvs. kontineri ar varēja izglābt un tad vest uz megaremu, lai zintis sačinī.

pirms 8 gadiem, 2012.07.08 17:04

Vietējās ziņas