un jaunatnes lietu speciālistus aicina piedalīties seminārā

Jaunieši vecumā no 15 līdz 25 gadiem un darbā ar jaunatni iesaistītās personas tiek aicinātas piedalīties seminārā. Tā mērķis ir sagatavot jauniešus un jaunatnes lietu speciālistus tālākai jauniešu izglītošanai par jauniešu reproduktīvo veselību un veselīgu dzīvesveidu.

Jauniešu centra "Bāze" vadītāja Ieva Garjāne norāda, ka seminārs notiks no 26. līdz 29.martam "Bāzes" telpās un tas būs par brīvu.

 

"Apmācībās tiek aicināti piedalīties tie cilvēki, kas pēc tam gribētu iet un stāstīt citiem to, ko paši būs uzzinājuši šajā seminārā. Seminārs notiks četras dienas un tā grafiks ir noslogots. Seminārā runās par kontracepciju, veselīgu dzīvesveidu, veselīgu uzturu, atkarību profilaksi, savstarpējām attiecībām, darba un atpūtas režīmu, fiziskām aktivitātēm. Šis seminārs domāts Gulbenes un Alūksnes rajona jauniešiem un darbā ar jaunatni iesaistītajām personām," stāsta I.Garjāne.


Interesenti var rakstīt "ieva@gulbene.lv" vai pieteikties personīgi "Bāzē". Semināra dalībnieku skaits ir ierobežots.


Apmācības programmu šim semināram ir izstrādājusi biedrība "Next". Apmācību programma tiks īstenota vēl sešos jaunatnes iniciatīvu centros dažādos Latvijas reģionos.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas