Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uz Jēkabpili dosies 16 deju kopas

Pagājušajā piektdienā Gulbenes sporta centrā notika Gulbenes novada skolēnu deju kopu koncerts - skate. Tajā piedalījās 27 kolektīvi, starp kuriem bija arī divi pirmsskolas izglītības iestāžu kolektīvi. Vairāk foto šeit.

"Lai gan šis ir pirmais gads pēc lielajiem skolēnu dziesmu un deju svētkiem, nolēmām, ka neļausimies atelpai, bet gatavosimies nākamajiem svētkiem. Tāpēc katru gadu visi skolēnu deju kolektīvi atrādīs, kas pa gadu ir izdarīts," stāsta Gulbenes novada skolēnu deju kopu virsvadītāja Edīte Ķikuste.

 

Ar šādu mērķi šogad bijuši paredzēti divi sadanči - Lizumā un Beļavā. Lizumā sadanci gan nācies atcelt gripas dēļ. Beļavā noticis otrais sadancis, bet trešais - sporta centrā. E.Ķikuste atzīst, ka 27 bērnu deju kopas liecina par ļoti bagātu kolektīvu skaitu. Koncertā katrs kolektīvs dejoja divas līdz trīs dejas.

 

3. līdz 5.klašu un 5. līdz 9.klašu deju kopas gatavo īpašu Gulbenes novada deju programmu festivālam "Latvju bērni danci veda", kas notiks 28.maijā Jēkabpilī. Mūsu novada deju programmai dots nosaukums "Es savu māsiņu dancot vedu". Arī šajā koncertā bija iekļautas četras dejas no šīs programmas. Uz festivālu Jēkabpilī dosies 16 kolektīvi.

 

"Koncerts - skate apliecināja, ka kolektīvi ir labi sagatavojušies. Dejotprasmi bija iespējams rādīt gan vairākiem kolektīviem kopā, gan atsevišķi. Arī skatītāju bija daudz. Uzskatu, ka koncerts bija ļoti jauks," piebilst E.Ķikuste.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas