Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uz pasākumu ielūdz novada seniorus 1

Gulbenes novada pensionāru biedrība "Atspulgs 5" 1.oktobrī pulksten 18.00 ielūdz Gulbenes novada pensionārus uz atpūtas pasākumu, kas notiks Gulbenes kultūras centrā. Pasākums ir veltīts Starptautiskajai veco ļaužu dienai.

"Šīs dienas mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību iedzīvotāju novecošanas problēmām, veco ļaužu dzīves grūtībām, vientuļiem cilvēkiem. Šajā dienā parasti seniori tiek aicināti kopā, lai viņus iepriecinātu ar kādu koncertu vai citu jauku pasākumu. Gulbenē šāds pasākums notika 2008.gadā Vecgulbenes muižā. Tad pāris gadus bija pārtraukums, bet tagad gribam atjaunot šo tradīciju, jo uzskatām, ka mums ir jāaktivizē šie ļaudis un jāmēģina viņus iepriecināt," stāsta Gulbenes novada pensionāru biedrības "Atspulgs 5" valdes priekšsēdētāja Anna Vīgante.  

Pasākumā koncertu sniegs Latvijas Nacionālās operas trīs tenori, kā arī uzstāsies austrumdeju dejotāji, iespējams, ciemos ieradīsies arī draugi no Latgales. "Mūsu novada seniori joprojām ir darbīgi, dzīvespriecīgi un aktīvi, cenšoties aizmirst par dzīves grūtībām," saka A.Vīgante.

 

Būs arī balle. Uz pasākumu vēlams ierasties, līdzi ņemot "groziņu" un ziedojumu - uz koncertu tas ir viens lats, bet uz visu pasākumu - 1,50 lati.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas