Uz pilsētas ielām atjauno gājēju pārejas

Gulbenē kārtējo reizi sākta gājēju pāreju un cita veida ielu apzīmējumu atjaunošana. Šo darbu pēc pašvaldības pasūtījuma veic SIA „M-2". Gulbenes pilsētas pārvalde informē, ka darbu veikšanas vietās būs īslaicīgi satiksmes ierobežojumi, tāpēc ceļu satiksmes dalībnieki ir aicināti to respektēt.

Novada domes izpilddirektore Sarmīte Krišāne "Dzirksteli informē, ka šie darbi pašvaldībai izmaksā nepilnus 3000 latus bez pievienotās vērtības nodokļa.  

Pilsētas pārvaldes komunālās saimniecības nodaļas vadītājs Jānis Krastiņš "Dzirkstelei" neslēpj, ka viens no stimuliem sakārtot ielu krāsojumu ir Pilsētas svētku tuvums. Kā zināms šie svētki notiks no 25. līdz 28.jūlijam.

 

Pilsētā katru gadu notiek šādi ikgadējie ielu uzturēšanas darbi. Ielām, kurām pēc veiktajiem rekonstrukcijas darbiem vēl nav beigušies to garantijas termiņi, apzīmējumu atjaunošanu veic būvnieks par saviem līdzekļiem.

 

Pirms svētkiem diemžēl netiks atjaunots norobežojošo līniju krāsojums stāvvietās un laukumos. "Tur ir jāskatās, kam pieder katrs konkrētais laukums. Tos, kas ieder pašvaldībai, vēlāk sakārtosim. Bet tas ir naudas jautājums," saka J.Krastiņš.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas