Uz rallija laiku visi viesnīcas un atpūtas kompleksu numuri rezervēti 7

Sacensību dalībnieki un līdzjutēji par naktsmītnēm jau interesējās pērnā gada nogalē
Tāpat kā katru gadu arī šogad liels klientu pieplūdums viesnīcās un atpūtas kompleksos mūsu novadā ir rallija "Sarma" laikā februārī. Viesnīcu numuri tiek rezervēti pat pāris mēnešus pirms paša rallija.

Joprojām daudzi meklē naktsmītnēs Gulbenes viesnīcas pārstāve Jevgēnija Kallase "Dzirkstelei" stāsta, ka brīvu numuriņu vairs nav. Trīs, četri numuri jau ir rezervēti pat kopš pagājušā gada vasaras. Pārējos aktīvi rezervēja pirms diviem mēnešiem.

 

"Viesnīcā nakšņot paliek tikai komandas, kuras numuriņus rezervē uz vienu nakti, kaut gan kādreiz viņi brauca uz nedēļu, bet tagad gan vairs ne," stāsta J.Kallase.


Arī Vecgulbenes muižas kompleksā "Dzirkstele" noskaidroja, ka visi numuri jau sen ir rezervēti. Muižas pārvaldniece Iveta Kovtuņenko saka, ka jau pērnā gada nogalē viss tika aizrunāts. Muižas kompleksā nakšņos vairāki sacensību dalībnieki, kā arī līdzjutēji.


Arī atpūtas kompleksā "Sonāte" brīvu vietu nav, jo viss jau ir labu laiku iepriekš aizrunāts. Tāda pati situācija ir atpūtas kompleksā "Lācītes" Rankas pagastā, kaut gan joprojām ļoti daudzi zvanot un interesējoties, kur vēl var atrast naktsmītnes. Par tām "Lācītēs" sacensību dalībnieki sākuši interesēties pērnā gada nogalē. "Lācītēs" liela daļa nakšņo to dalībnieku, kuri katru gadu izvēlas šo atpūtas vietu.

 

Uzņēmējiem šādi pasākumi ir tikai pluss
Rallija "Sarma" organizatori stāsta, ka dalībnieki naktsmītnes rod arī pie iedzīvotājiem. Tie esot vien un tie paši cilvēki, kas sacensību dalībniekiem katru gadu piedāvā naktsmītnes.


Savukārt atpūtas kompleksā "Pa laimes taku" Lejasciemā šogad rallija "Sarma" dalībniekiem un līdzjutējiem vietas netiek rezervētas. Kā pastāstīja kompleksa īpašniece Judīte Beķere tieši šajās dienās, kad notiek rallijs, atpūtas kompleksā norisināsies cits pasākums.

 

"Ja šī pasākuma nebūtu, noteikti visi numuri būtu rezervēti, jo katru dienu zvana un interesējas daudzi gan komandas, gan līdzjutēji, tāpēc noteikti viss būtu pilns un gribētāji būtu vēl, bet šogad esmu spiesta atteikt," saka J.Beķere un piebilst, ka uzņēmējiem tas ir tikai pluss, ja novadā notiek kāds liels pasākums. Tā ir tikai viena sestdiena un svētdiena, bet šajās dienās viesnīcas ir pilnas.

 

Būs arī ballītes
11. un 12.februārī "Kantes krogā" notiks atpūtas pasākumi. Atpūtas kompleksa īpašniece Iveta Ilva stāsta, ka 11.februārī ir paredzēts, ka muzicēs Gregs, savukārt 12.februārī būs diskotēka Valentīndienas noskaņās. Visi, arī rallija dalībnieki, kuri vēlas atpūsties, ir laipni aicināti.
SavukārtVecgulbenes muižā, kā tas bija pērn, šoreiz pasākums nenotiks. "Pagājušajā gada bija ballīte, bet cilvēki tomēr grib atpūsties, tāpēc arī šogad nekāda pasākuma nebūs," norāda I.Kovtuņenko.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

enemy

svētceļniek, esi tik laipns un at....s, labi ka ir Sarma, un tiekamies pie ugunskura, zaķakāju posma sākumā, uz redzīti..., un lai dievam miers, mēs skatīsimies ralliju, nevis nāves..., bet jumtam jābūt...:))

pirms 9 gadiem, 2011.02.09 17:50

Nu skumji, ka tikai uz rallija laiku, bet labi ka ta!

pirms 9 gadiem, 2011.02.09 17:41

ķēde

Tā izskatās pēc ķēdes vēstules....
Izskatās pēc tālruņa Nr.Laikam svētceļnieku skaits?Bet varbūt cer uz tik daudziem rallistiem.

pirms 9 gadiem, 2011.02.09 17:37

s

nesapratu rallisti mirusi rezervetajas viesnicas?

pirms 9 gadiem, 2011.02.08 14:53

Re kas te ir rakstīts!

Citēšu: Tie palīdz dziļāk apzināties, ka, lai gan mūs pārņem skumjas par nāvi, tomēr varam priecāties par mūžīgās dzīves apsolījumu» – teica Benedikts XVI, uzrunājot Sv. Pētera laukumā sapulcējušos 27477545 svētceļniekus.

Un kas tie par skaitļiem? Tas ir tālruņa nummurs.

pirms 9 gadiem, 2011.02.08 14:22

Lūgsimies par mirušajiem.

Lūgsimies par mirušajiem.
Šī svētdiena vieno sevī divus noslēpumus. Mēs pieminam visus ticīgos mirušos un svinam Kristus augšāmcelšanos. Tie palīdz dziļāk apzināties, ka, lai gan mūs pārņem skumjas par nāvi, tomēr varam priecāties par mūžīgās dzīves apsolījumu» – teica Benedikts XVI, uzrunājot Sv. Pētera laukumā sapulcējušos 27477545 svētceļniekus. Apcerē pirms lūgšanas «Kunga Eņģelis» pāvests uzsvēra, cik svarīga ir lūgšana par mirušajiem. Citējot encikliku Spe salvi, Svētais tēvs skaidroja, ka nākamā dzīve nav tikai mūžīgā eksistēšana, bet arī iegremdēšanās Kristus bezgalīgās mīlestības okeānā, kur nepastāv laiks. Ticība Kristus uzvarai pār nāvi stiprina pārliecību, ka arī mūsu dzīve nebeigsies līdz ar nāvi, bet, pateicoties Dieva varenībai, mūsu dzīves tumsa kļūs par mūžīgo gaismu.

«Kristīgā cerība neattiecas tikai uz mums pašiem – uzsvēra pāvests. – Cerība attiecas arī uz mūsu tuviniekiem. Mūsu eksistence ir cieši saistīta ar citiem cilvēkiem. Mēs esam saistīti viens ar otru. Tādēļ katrs labais vai ļaunais darbs, zināmā mērā skar mūs visus. Virs šīs zemes svētceļojošas dvēseles lūgšana var palīdzēt citai dvēselei, kura atrodas šķīstītāvā. Tādēļ Baznīca aicina lūgties par mūsu aizgājējiem, apmeklēt viņu atdusas vietas. Lai Marija, cerības zvaigzne, stiprina mūsu ticību mūžīgajai dzīvei un pieņem mūsu lūgšanas par mirušajiem brāļiem».

Benedikts XVI ne tikai aicināja ticīgos lūgties, bet arī pats lūdzās par mirušajiem. Svētdienas pēcpusdienā viņš apmeklēja Svētā Pētera bazilikas grotas, kur aizlūdza par visiem saviem priekšgājējiem.

pirms 9 gadiem, 2011.02.08 10:19

Vietējās ziņas