Uz semināru aicina mājražotājus

Biedrība "Sateka" sadarbībā ar Valsts Lauku tīklu rīko semināru "Pārtikas mājražošanas nozare Latvijas laukos". Seminārs sāksies 1.novembrī pulksten 10.00 Gulbenes novada domes 3.stāva zālē. Cilvēkiem, kuri nodarbojas ar pārtikas mājražošanu, semināram jāpiesakās līdz 28.oktobrim.

"Biedrībai "Sateka" vietējās attīstības stratēģijas realizēšanai ir piešķirts publiskais finansējums 46 653,83 lati. Tas paredzēts, lai, izmantojot "Leader" aktivitātes, sniegtu atbalstu lauksaimniecības produktu ražošanai un pārstrādei mājas apstākļos. Atbalstu varēs saņemt juridiskas un fiziskas personas, kas ražo lauksaimniecības produktus vai plāno izveidot saimniecību, lai uzsāktu lauksaimniecības produktu ražošanu. Lai veiksmīgi apgūtu šo finansējumu, biedrības "Sateka" darbības teritorijas attīstības stratēģijā tiks veiktas izmaiņas un izveidota jauna rīcība, kuras mērķis būs veicināt un atbalstīt lauksaimniecības produktu pārstrādi un pirmapstrādi mājas apstākļos, tajā skaitā saražotās produkcijas iepakošanu," stāsta biedrības "Sateka" koordinatore, vietējās attīstības
stratēģijas ieviešanas finanšu vadītāja Daiga Gargurne.  

Arī seminārs būs veltīts šiem jautājumiem, piemēram, kā uzsākt nodarboties ar mājražošanu, kā veidot mājražotāju savstarpējo sadarbību, kā aizstāvēt mājražotāju intereses, kā iekarot tirgu un citiem. Jāpiesakās pa tālruni 29177019 vai e-pastu: biedriba.sateka@inbox.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas