Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uz Tanslavu kapiem kursēs autobuss

Piektdien, 29.jūlijā, sestdien, 30.jūlijā, un svētdien, 31.jūlijā, kursēs autobuss Gulbene-Tanslavas-Gulbene. Par to Gulbenes novada pašvaldības mājaslapā informē Gulbenes pilsētas pārvalde.

Maršruts: Gulbenes AO–Dzelzceļa iela–Rīgas iela–Blaumaņa iela–Nākotnes iela–Litenes iela (līdz Ceļmalām)–Blaumaņa iela–Rīgas iela–Miera iela–Zvaigžņu iela–Naglenes iela–Svelberģis–Brīvības iela–Baložu iela–Tanslavas.

Kursēšanas grafiks 29.jūlijā un 30.jūlijā Gulbene-Tanslavas

Nr. Pieturas nosaukums Plkst. Plkst.
1 Gulbenes AO 14:00 18:00
2 Kalpaka iela 14:02 18:02
3 Dzelzceļa iela 14:03 18:03
4 Santa(Rīgas iela)      14:05 18:05
5 Blaumaņa iela  14:06 18:06
6 Supernetto    14:08 18:08
7 Nākotnes iela 14:10 18:10
8 Litenes iela 14:11 18:11
9 Ceļmalas            14:15 18:15
10 Asarupes iela  14:17 18:17
11 Supernetto    14:20 18:20
12 Blaumaņa iela  14:22 18:22
13 Santa(Rīgas iela)    14:23 18:23
14 Dzelzceļa iela 14:25 18:25
15 Miera iela    14:27 18:27
16 Veikals    14:29 18:29
17 Naglenes iela  14:30 18:30
18 Dārzniecība 14:32 18:32
19 Svelberģis 14:33 18:33
20 Apgāde      14:35 18:35
21 Baložu iela    14:38 18:38
22 Tanslavas 14:45 18:45

 

Kursēšanas grafiks 29.jūlijā un 30.jūlijā Tanslavas-Gulbene

Nr. Pieturas nosaukums Plkst. Plkst.
1 Tanslavas 16:00 20:00
2 Baložu iela    16:06 20:06
3 Apgāde      16:09 20:09
4 Svelberģis 16:11 20:11
5 Dārzniecība 16:12 20:12
6 Naglenes iela  16:14 20:14
7 Veikals    16:15 20:15
8 Miera iela 16:17 20:17
9 Dzelzceļa iela 16:19 20:19
10 Santa(Rīgas iela)      16:21 20:21
11 Blaumaņa iela  16:22 20:22
12 Superneto 16:24 20:24
13 Nākotnes iela 16:25 20:25
14 Litenes iela 16:26 20:26
15 Ceļmalas 16:29 20:29
16 Asarupes iela 16:31 20:31
17 Superneto 16:33 20:34
18 Blaumaņa iela  16:35 20:36
19 Santa(Rīgas iela)      16:37 20:37
20 Dzelzceļa iela 16:39 20:39
21 Kalpaka iela 16:41 20:41
22 Gulbenes AO 16:45 20:45
       

 

Kursēšanas grafiks 31.jūlijā Gulbene-Tanslavas

Nr. Pieturas nosaukums Plkst. Plkst.
1 Gulbenes AO 10:00 14:00
2 Kalpaka iela 10:02 14:02
3 Dzelzceļa iela 10:03 14:03
4 Santa(Rīgas iela)      10:05 14:05
5 Blaumaņa iela  10:06 14:06
6 Supernetto    10:08 14:08
7 Nākotnes iela 10:10 14:10
8 Litenes iela 10:11 14:11
9 Ceļmalas            10:15 14:15
10 Asarupes iela  10:17 14:17
11 Supernetto    10:20 14:20
12 Blaumaņa iela  10:22 14:22
13 Santa(Rīgas iela)      10:23 14:23
14 Dzelzceļa iela 10:25 14:25
15 Miera iela    10:27 14:27
16 Veikals    10:29 14:29
17 Naglenes iela  10:30 14:30
18 Dārzniecība 10:32 14:32
19 Svelberģis 10:33 14:33
20 Apgāde      10:35 14:35
21 Baložu iela    10:38 14:38
22 Tanslavas 10:45 14:45

 

Kursēšanas grafiks 31.jūlijā Tanslavas-Gulbene

Nr. Pieturas nosaukums Plkst. Plkst.
1 Tanslavas 12:00 16:30
2 Baložu iela    12:06 16:36
3 Apgāde      12:09 16:39
4 Svelberģis 12:11 16:41
5 Dārzniecība 12:12 16:42
6 Naglenes iela  12:14 16:44
7 Veikals    12:15 16:45
8 Miera iela 12:17 16:47
9 Dzelzceļa iela 12:19 16:49
10 Santa(Rīgas iela)      12:21 16:51
11 Blaumaņa iela  12:22 16:52
12 Superneto 12:24 16:54
13 Nākotnes iela 12:25 16:55
14 Litenes iela 12:26 16:56
15 Ceļmalas 12:29 16:59
16 Asarupes iela 12:31 17:01
17 Superneto 12:33 17:04
18 Blaumaņa iela  12:35 17:06
19 Santa(Rīgas iela)      12:37 17:07
20 Dzelzceļa iela 12:39 17:09
21 Kalpaka iela 12:41 17:11
22 Gulbenes AO 13:45 17:15

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas