Uz titulu «Vidzemes Gazele 2009» pretendē arī SIA "Zeltaleja" 1

Šodien, 18. decembrī, uz «Tallink» kruīza prāmja «Romantika» (prāmim atrodoties piestātnē - Pasažieru ostas terminālā) svinīgā apbalvošanas ceremonijā «Gazele 2009» laikraksts «Dienas bizness» apbalvos un godinās augošos un veiksmīgos uzņēmumus no Latgales, Kurzemes, Vidzemes, Zemgales un Rīgas.

Latvijas augošos uzņēmumus šogad «Gazele 2009» ceremonijā apbalvos 7 nominācijās: «Latgales Gazele 2009», «Kurzemes Gazele 2009», «Vidzemes Gazele 2009», «Zemgales Gazele 2009», «Gazele 2009 pēc darbinieku pieauguma», «Gazele 2009 ražošanas uzņēmums» un «Latvijas Gazele 2009».  

SIA Izdevniecība «Dienas bizness» mārketinga speciāliste Ilze Balcerbule informē, ka šie uzņēmumi spēcīgi sevi ir pieteikuši biznesa vidē un to finanšu rādītāji pēdējo trīs gadu laikā visaugstāk atbilst Gazeles uzņēmumu četriem kritērijiem: nepārtraukts apgrozījuma pieaugums no 2006.g. - 2008.g.; 2006.g. apgrozījums lielāks par 100 tūkstošiem Ls; uzņēmuma pašu kapitāls pozitīvs un 2008.g. uzņēmums strādājis ar peļņu.

 

Šis ir jau devītais gads, kad laikraksts «Dienas bizness» izceļ Latvijas reģionu uzņēmumus: par šiem uzņēmumiem raksta, sadarbībā ar «Lursoft IT» veido Gazeļu TOP sarakstu, kā arī jau ceturto reizi pulcē visas Latvijas augošos uzņēmumus svinīgā apbalvošanas ceremonijā. «Gazele 2009» ceremonijas norises gaitu vadīs Ansis Bogustovs, bet izklaidējošā daļā viesus priecēs muzikāli pārsteigumi, un ne tikai ...  

 

Uz titulu «Latgales Gazele 2009» pretendē: Merteks SIA (būvniecības uzņēmums), Jēkabpils dolomīts SIA (karjeru izstrādes uzņēmums), Vlakon SIA (karjeru izstrādes uzņēmums).

 

Uz titulu «Kurzemes Gazele 2009» pretendē: Libra Plast SIA (kuģu metāla durvju ražošana uzņēmums), A-Land SIA (ceļu un maģistrāļu būvniecības uzņēmums), Lotos 3 SIA (kuģu un laivu remonta un apkopes uzņēmums).

 

Uz titulu «Vidzemes Gazele 2009» pretendē: Santexo SIA (cauruļvadu, apkures un gaisa kondicionēšanas iekārtu uzstādīšanas uzņēmums), Brāļi SIA (kokapstrādes uzņēmums), Zeltaleja SIA (piena iepirkšanas, transportēšanas un pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmums).

 

Uz titulu «Zemgales Gazele 2009» pretendē: Šons SIA (būvniecības nozares uzņēmums), Latursus SIA (auto tirdzniecības uzņēmums), Agrolats SIA (lauksaimniecības produktu vairumtirdzniecības uzņēmums).

 

Uz titulu «Gazele 2009 pēc darbinieku pieauguma» pretendē: A-Land SIA (ceļu un maģistrāļu būvniecības uzņēmums), Nordecon Infra SIA (ūdensapgādes sistēmu būvniecības uzņēmums), Euroaptieka SIA (farmaceitisko izstrādājumu mazumtirdzniecības uzņēmums).

 

Uz titulu «Latvijas Gazele 2009» pretendē: HANNER Real Estate SIA (nekustamā īpašuma nozares uzņēmums), TVA Construction SIA (būvniecības nozares uzņēmums), Kolle SIA (būvmateriālu ražošanas uzņēmums).

Pievieno komentāru

Komentāri 1

hmm

Par ko pretendē SIA "Zeltaleja"? Par to, ka Zeltajejas pienotava ir pilnībā likvidēta un cilvēki palikuši bez darba?

pirms 10 gadiem, 2009.12.18 13:52

Vietējās ziņas