Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzdarbojas viltus apdrošinātāji

Latvijas Apdrošinātāju asociācija informē, ka pēdējā laikā konstatēti vairāki naudas izkrāpšanas gadījumi, uzdodoties par apdrošināšanas darbiniekiem un izmantojot apdrošināšanas uzņēmumu vārdu. Šie gadījumi konstatēti Vidzemē – Valmieras, Cēsu, Smiltenes un Valkas apkaimē.

Krāpnieki ierodas pie iedzīvotājiem mājās un piedāvā dzīvības apdrošināšanu, solot, ka no ieguldījumiem fondos apdrošinātā persona ik mēnesi saņems ievērojamu peļņu. Par katras šādas apdrošināšanas noformēšanu prasīta tūlītēja apmaksa skaidrā naudā, turklāt pretī netiek izsniegts jebkāds šo maksājumu apliecinošs dokuments vai līgums.

“Katras darījumā iesaistītās puses rīcībā vienmēr paliek dokumenti, kas apliecina noslēgto vienošanos. Ja pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs to nevar nodrošināt darījuma slēgšanas brīdī, tas ir nopietns iemesls pārtraukt jebkādas turpmākas vienošanās ar viņu. Ja esat šādi piemānīts, nekavējoties un obligāti aicinām vērsties policijā!” norāda Latvijas Apdrošinātāju asociācijas prezidents Jānis Abāšins.
Viņš aicina arī pārliecināties jebkurā gadījumā par apdrošināšanas uzņēmuma pārstāvja, starpnieka vai brokera tiesībām šādu darījumu slēgt – to var izdarīt konkrētā apdrošinātāja mājaslapā. Savukārt, ja internets nav pieejams, izmantot uzziņu dienestu, lai sazinātos ar konkrēto apdrošinātāju telefoniski.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas