Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzdāvina elektrību 1

Novada domes sēdē deputāti nolēma pieņemt biedrības "Latvijas Pašvaldību savienība" dāvinājumu 90 dāvanu kartes, tās ir elektrības norēķinu kartes, katra 500 kWh. To kopēja vērtība - 3343,50 lati, katras kartes nominālvērtība - 37,15 lati.

Tiesības saņemt šo dāvanu karti ir mājsaimniecībai, kura atbilst trūcīgas ģimenes (personas) statusam.

 

Novada domes Finanšu un uzskaites nodaļai tika uzdots nodrošināt pieņemtā dāvinājuma uzskaiti atbilstoši normatīvo aktu prasībām.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

SD

Saskaņā ar AS "Latvenergo" dāvinājuma nosacījumiem šīs norēķinu kartes tiek izsniegtas tām trūcīgajām mājsaimniecībām, kuras šīs kartes vēl (nevienu) nav saņēmušas.

Papildus no 2011. gada 1. jūnija ir atļauta karšu atkārtota izsniegšana tām trūcīgām ģimenēm ar bērniem, kuras jau ir saņēmušas vienu šādu karti laika posmā no 2009.gada decembra līdz 31.03.2011. (ieskaitot). Atkārtoti trūcīgām ģimenēm ar bērniem Latvenergo norēķinu karti drīkst izsniegt 1 reizi.

pirms 8 gadiem, 2011.11.02 15:00

Vietējās ziņas