Uzlabos Spārītes parka apkārtni 5

Gulbenes pilsētas pārvalde kopā ar Gulbenes labiekārtošanas iestādi ir iecerējusi uzlabot Spārītes parka apkārtni.

Veicot apkārtnes uzlabošanas darbus, aktīvās atpūtas cienītājiem būs ērtāk skriet, nūjot, ziemā - slēpot vai vienkārši doties pastaigāties. Pilsētas pārvaldes vadītājs Andis Caunītis stāsta, ka tiks izpļauta zāle, lai iedzīvotājiem nav jāskrien pa parka asfaltēto celiņu, bet pa taciņu. Problēmas gan rada koku saknes, kuras nevar tik vienkārši izcirst un padarīt virsmu līdzenu. Ziemā parka teritoriju izmantotu slēpošanai, bet problēma ir ar apgaismojumu.

 

"Lai arī mēs sakārtojam trasi, to izmantot ziemā varēs samērā minimāli, jo ātri paliek tumšs un tur nav apgaismojuma," saka A.Caunītis un piebilst, ka šobrīd primārais ir sakārtot apgaismojumu pilsētā.


Viņš stāsta, ka ir bijusi doma arī atjaunot uz salas soliņus. Tapis arī projekts, bet diemžēl atbalsts biedrībā "Satekā" netika gūts.

 

"Mūsu projekta pieteikums palika "aiz strīpas". Skatīsimies, kādas iespējas būs uz priekšdienām un ko varēsim darīt. Jādara ir pa drusciņai un regulāri, jo uzreiz visu ir grūti saplānot kaut vai finansiālā ziņā, bet, ja gadu no gada regulāri izdara kaut vai pa sīkumam, ir iespējams ilgākā laika periodā uzlabojumu panākt," ir pārliecināts A.Caunītis.


Vaicājot, vai nav plānots tīrīt dīķus parkā, A.Caunītis atbild, ka dīķi aizaug ne tikai Spārītes parkā, bet arī, piemēram, Skolas ielas masīvā ir dīķis, kurš būtu jātīra. Viņš atzīst, ka tā diemžēl ir problēma, par kuru ir jādomā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Zane!

vajadzēja to visu dārīt atrāk tos labošanas darbus nevis tagad kad viss jau ir tiktāl aizlaists postā!!! Protams ka naudas nebus!!!!!

pirms 8 gadiem, 2012.09.19 21:09

'"ka tiks izpļauta zāle, lai iedzīvotājiem nav jāskrien pa parka asfaltēto celiņu, bet pa taciņu" ha ha ha smiekli nāk kas gan tas par asfaltēto celiņu vienīgā vieta gulbenē kur var mierīgi pastaigāties bet nu pa to saucamo asfalta celiņu gan tā bēdīgi nevar normali paiet ne jauns ne vecs jo viņš ir katastrofāla stāvoklī!!!!!!!!!!!!!! labāk par to arī būtu padomājuši kā savest kārtībā!!!! lai varētu normāli kā cilvēks pārvietoties!!!!!

pirms 8 gadiem, 2012.09.19 21:07

lala

Tas nav vajadzīgs,jo nebūs drīz cilvēku šai miestā.

pirms 8 gadiem, 2012.09.18 17:05

Lai veicas šajos darbos! Bet diemžēl Gulbenes patiesā problēma ir tā, ka drīz tur nebūs, kas skrien, slēpo, nūjo...u.t.t. Ja nu pensionāri. Gados jaunākiem cilvēkiem vajag darba vietas un cilvēka cienīgu atalgojumu.

pirms 8 gadiem, 2012.09.18 08:03

Vietējās ziņas