Uzliek naudas sodus

Administratīvā komisija 2.aprīlī izskatīja divas administratīvo pārkāpumu lietas.

Administratīvās komisijas priekšsēdētājs Mārtiņš Bogdans informē, ka tika saņemta administratīvā pārkāpuma lieta no Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes iecirkņa Kārtības policijas nodaļas. Administratīvā pārkāpuma protokolu sastādīts par smēķēšanu, ja to izdarījis nepilngadīgais. Administratīvā komisija pieņēma lēmumu atzīt par vainīgu personu, kuru sauc pie administratīvās atbildības, un sodīt ar naudas sodu 10 eiro. Šajā gadījumā Gulbenes novada izglītības iestādes starpbrīža laikā 15 gadus vecs puisis smēķēja cigareti autobusa pieturā. Ar cigareti uzcienājis 13 gadus vecs draugs.

Savukārt kāda persona patvaļīgi patērējusi elektroenerģiju. Tika saņemta administratīvā pārkāpuma lieta no Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes iecirkņa Kārtības policijas nodaļas.

Administratīvā pārkāpuma protokols sastādīts par to, ka sievietes dzīvesvietā Tirzas pagastā tiek patērēta elektroenerģija, par to nemaksājot, tas ir, elektroenerģijas komercuzskaites mēraparātam norautas plombas no aizsargekrāna, no pieslēgspaiļu nosegvāka, tā izlietojot elektroenerģiju bez maksas. Vainīgā persona sodīta ar 70 eiro lielu soda naudu.

“Dzirkstele” jau ir rakstījusi, ka administratīvā komisija palaikam izskata pārkāpumus, kad nepilngadīgie pieķerti smēķējam, savukārt pieaugušie – patvaļīgi patērējuši elektroenerģiju.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas