Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzlīmes "Savai skolai" vēl var nodot

Svētdiena, 14.februāris, ir pēdējā diena, kad izvēlētajām izglītības iestādēm var nodot atbalsta programmas „Savai skolai” uzlīmes, tādējādi sniedzot atbalstu savai vai savu bērnu skolai jauna tehnoloģiskā un materiālā inventāra ieguvei, informē „Maxima Latvija” komunikācijas vadītājs Jānis Beseris.

To var izdarīt divējādi – ierakstot krājkartītē izglītības iestādes nosaukumu, adresi un iemetot īpašā kastē jebkurā „Maxima Latvija”  veikalā, kā arī uzlīmes ielīmējot krājkartītē un nogādājot izglītības iestādē.

Šobrīd programmai reģistrējušās jau 71,7 procenti jeb 1095 mācību iestādes visā Latvijā. Visvairāk jeb 51 procents no programmā reģistrētajām mācību iestādēm ir reģionu skolas, 32 procenti - reģionu bērnudārzi, bet 17 procenti - galvaspilsētas skolas un pirmsskolas izglītības iestādes.

Gulbenes novadā atbalsta programmai reģistrējušās 23 mācību iestādes: Daukstes pamatskola, Druvienas pamatskola, Galgauskas pamatskola, Gulbenes 1. pirmsskolas izglītības iestāde, Gulbenes 2. pirmsskolas izglītības iestāde „Rūķītis”, Gulbenes 2.vidusskola, Gulbenes 3. pirmsskolas izglītības iestāde „Auseklītis”, Gulbenes novada valsts ģimnāzija, Gulbenes vidusskola, Gulbīša vidusskola, K.Valdemāra pamatskola, K. Valdemāra pamatskolas pirmsskolas grupas, Lejasciema pirmsskolas izglītības iestāde „Kamenīte”, Litenes pamatskola, Litenes pirmsskolas izglītības iestāde, Lizuma vidusskola, Rankas pamatskola, Rankas pirmsskolas izglītības iestāde „Ābelīte”, Stāķu pamatskola, Stāķu pirmsskolas izglītības iestāde, Stāmerienas pamatskola, Sveķu internātpamatskola un Tirzas pamatskola.

“Gulbenes 2. pirmsskolas izglītības iestādes „Rūķītis” mērķis ir sakrāt uzlīmes, lai savā īpašumā iegūtu globusu, bumbu glabāšanas grozu un kinētiskās smiltis. Jau šobrīd to ir izdevies sasniegt, sakrājot 1624 no nepieciešamajām 1570 uzlīmēm,” priecājas un visiem atbalstītājiem saka paldies pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja Irēna Libeka.

Izglītības iestādes, atbilstoši saņemto uzlīmju daudzumam, izvēlēsies sev nepieciešamo inventāru, ko pavasarī saņems par brīvu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas