Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzņēmēji var iesniegt projektus

Līdz 27.maijam Lauku atbalsta dienestā vēl var iesniegt projektus - atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai, ietverot ar lauksaimniecisko darbību nesaistītu darbību dažādošanu.

Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatora Mārketinga projektu vadītāja Sanita Laiviņa skaidro, ka projekti paredzēti realizēšanai lauku teritorijās. Interesenti, kas domā par savas uzņēmējdarbības uzsākšanu, tiek aicināti vērsties inkubatora Gulbenes filiālē uz konsultāciju un iespējams saņemt inkubatora atbalstu.


Jaunas biznesa idejas inkubatorā tiek uzņemtas četras reizes gadā. Nākamā uzņemšana plānota jūnija beigās, tāpēc visi interesenti aicināti sarosīties un nenokavēt savu iespēju. Biznesa inkubatora sniegtās priekšrocības Gulbenē šobrīd izmanto 5 uzņēmumi no kopējiem 42 inkubatora uzņēmumiem.


S.Laiviņa stāsta, ka Biznesa inkubatoram jau trešo gadu pēc kārtas maijs ir ļoti aktīvs un darba pilns mēnesis, jo Valmieras pilsētā tiek rīkota Vidzemes Uzņēmēju nakts, kuru ar pašvaldības atbalstu organizē inkubators. Uzņēmēju nakts ir aktīvs, atraktīvs un interesants pasākums gan uzņēmējiem, gan to klientiem, un tā laikā uzņēmēji ir aicināti atvērt savas tirdzniecības vietas nakts stundās, piedāvājot apmeklētājiem nebijuši zemas cenas precēm un pakalpojumiem, kā arī sagādāt saviem klientiem dažādas aktivitātes un pārsteigumus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas