Uzņēmējs Kalvis Lapsiņš Rankā: “Mēs zinājām, ka atgriezīsimies” 8

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par uzņēmēju Kalvi Lapsiņu Rankas pagastā, kurš atgriezies Latvijā pēc vairākiem ārzemēs pavadītiem gadiem: https://tuesi.lv/tuvu-dabai/ .

“Mēs vienmēr zinājām, ka mēs atgriezīsimies, bet nezinājām kad, un ko mēs darīsim. Vienmēr bija sajūta, ka ir labi, bet kaut kā pietrūkst,” saka kafijas grauzdētavas īpašnieks Kalvis Lapsiņš Gulbenes novada Rankas pagastā, kurš atgriezies Latvijā pēc vairākiem ārzemēs pavadītiem gadiem.

“Veidojot uzņēmumu, mēs saskārāmies ar dažādu attieksmi – gan cilvēkiem, kuri grib palīdzēt, gan tādiem, kuri negrib. Tev pašam ir jācīnās. Ja tu tici un zini gala mērķi, tu tur nonāksi. Vajag virzīties uz priekšu un stutēt vienam otru,” aicina Kalvis.

“Labākā kafija ir tā kafija, kas garšo. Labas kvalitātes kafija apslēpj dažādas garšu nianses – ogas, žāvēti augļi, šokolāde, ķirši, upenes. Grauzdēšanas procesā tiek izcelta katras kafijas unikālā garša. Tas ir burvīgi, ka katra kafija garšo savādāk,” uzskata Kalvis.

“Mūsu lielākā bauda ir tajā, ko mēs darām. Ja to dara patiesi, tad viss sākārtojas un notiek. Galvenais ir atrast atšķirīgo un dalīties ar savām vērtībām. Nevajag kopēt un atdarināt. Cilvēkiem vajadzētu atrast savu unikālo un turēties pie tā,” ir pārliecināts Kalvis.

“Mūsu mērķis ir dzīvot saskaņā ar sevi, dzīvot tuvu dabai un veidot savu ģimeni. Šeit beidzot ir piepildījuma sajūta, gribas būt šeit un darīt to, kas mums patīk. Tā ir sajūta, ka gribas palikt un nekur nedoties.”

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta īstenotāju iecere ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos. Projektu TUESI.LV īsteno biedrība “NEXT” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju.

Latvijas valsts simtgades svinības notiek laikā no 2017.gada līdz 2021.gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. TUESI.LV ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

!!!

Kaut kā neticas, ka Rankā ir tik daudz maksātspējīgu kafijasmīļu lai sanāktu bizness!

pirms 3 gadiem, 2018.05.12 12:40

Acs tam !!!

Kas Tev ir teicis, ka šīs kafijas patērētāju mērķauditorija ir tikai rancēnieši? Pirms izpaud publiski savu aprobežotību, septiņreiz apdomā, vai esi sapratis (-usi) pareizi un nedari kaunu novadniekiem ar to, ka tik sprobežoti domājošs cilvēks ir mūsu vidū! Bet Kalvim - MALACIS! Niša ir laba, Jums izdosies:)

pirms 3 gadiem, 2018.05.12 15:05

!!!

Nevajag jau visu uztvert tik personīgi! Man nemaz nav žēl, lai puisim veicas!

pirms 3 gadiem, 2018.05.13 12:23

2104

Gan jau naudiņa beigsies lielajam pasākumam un atkal būs jālaižas prom,bet protams,lai izdodas. Tie skaistie saukļi gan drusku rauj uz "augšu".Visi tak ļoti labi zinam,kas te ir cilvēks un kā mums te iet.

pirms 3 gadiem, 2018.05.12 17:59

Raimonds

Vēlu tikai to labāko! Kaut vairāk būtu tādu uzņēmīgu, pozitīvi domājošu un darboties gribošu jaunu cilvēku! Tad arī pamazām, pamazām sāksim līst ārā no bedres!
LAI VEICĀS!

pirms 3 gadiem, 2018.05.12 18:26

Acs tam !!!

Atkal garām! Kalvi ne pazīstu ne zinu, tā ka personīga motīva man nav. Redzu, ka viņš ir atradis pasaules tirgus nišu (vai vismaz tās vienu specifikāciju), kas var dot peļņu kā viņa uzņēmumam, tā atpazīstamību Latvijai. Līdzīgi kā kosmētikas nozarē "Madara". Puisis ir uz pareiza ceļa un nevajag ar nepārdomātiem komentāriem censties viņu nostumt no tā jau starta pozicijā. Tāpat jau sākumā neies viegli, bet pēc tam - BŪS LABI.

pirms 3 gadiem, 2018.05.13 15:31

Acs pakaļā

Beidz nu murgot!

pirms 3 gadiem, 2018.05.14 08:00

Vietējās ziņas