Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzņēmējus aicina izteikt priekšlikumus

Uzņēmēji tiek aicināti iesniegt priekšlikumus publiskās infrastruktūras sakārtošanai Gulbenes novadā.

Eiropas Savienības fondu 2014. – 2020.gada plānošanas perioda darbības programmā “Izaugsme un nodarbinātība” Gulbenes novadam būs pieejami 4,9 miljoni eiro komercdarbības atbalstam paredzētas publiskās infrastruktūras attīstībai, kā arī rūpniecisko teritoriju un citu uzņēmējdarbībai plānoto vai izmantoto degradēto teritoriju atjaunošanai.

Uzņēmējiem priekšlikumi jāiesniedz Gulbenes novada domes Attīstības un projektu nodaļā Ābeļu ielā 2, 319.kabinetā. Neskaidrību gadījumā var sazināties ar novada domes Attīstības un projektu nodaļas vadītāju Jāni Barinski (26467459, janis.barinskis@gulbene.lv).  Piebilstams, ka komersantiem, uz kuru teritoriju tiek veikti ieguldījumi publiskās infrastruktūras sakārtošanā,  jārada jaunas darba vietas un jāveic investīcijas nemateriālajos ieguldījumos un pamatlīdzekļos.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas