Uzņēmums "Ozolkalni 1" plāno būvēt graudu pirmapstrādes un uzglabāšanas kompleksu

Informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā liecina, ka Daukstu pagasta graudkopības uzņēmums "Ozolkalni 1" par 1,347 miljoniem eiro plāno būvēt graudu pirmapstrādes, uzglabāšanas kompleksu, informē aģentūra "Leta".

Piebilstams, ka kompānijas izsludinātajā iepirkumu konkursā par graudu pirmapstrādes, uzglabāšanas kompleksa būvniecību trīs pretendentu vidū uzvarēja "Agrotehnika Smiltene".

Investīciju projektu plānots īstenot līdz 2019.gada 30.decembrim, piesaistot finansējumu Eiropas Savienības (ES) Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) pasākuma "Investīcijas materiālajos aktīvos" apakšpasākumā "Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās".

Iepirkumam pievienotajā tehniskajā specifikācijā teikts, ka kompleksā ietilps graudu pieņemšanas daļa-punkts, graudu pieņemšanas transportieris, slīpais transportieris no bedres uz priekštīrītāja elevatoru, kā arī graudu transportēšanas iekārta-elevators priekštīrītāja apkalpošanai.

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka 2017.gadā kompānija strādāja ar 540 987 eiro apgrozījumu un 178 654 eiro peļņu.

"Ozolkalni 1" ir reģistrēti 2009.gadā un to pamatkapitāls ir 2840 eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Andrejs Krikovs.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas