Uzrunās topošos konkursantus 1

Pilsētas svētku laikā, 25.jūlijā, pie Gulbenes kultūras centra ikviens interesents tiek aicināts apmeklēt konkursa “Mis un Misters Gulbene” informācijas telti.


Konkursa organizatore Līga Vītola stāsta, ka informācijas teltī varēs aplūkot iepriekšējo gadu konkursu fotoalbumus, kā arī sastapt iepriekšējo konkursu dalībniekus, kuri dalīsies savos iespaidos par gatavošanos konkursam, tā norisi, kā arī ieguvumiem no šī pasākuma. Iepriekšējo gadu konkursanti uzrunās topošos dalībniekus, aicinot izmēģināt savu iespēju šīgada konkursā. Atlase tam notiks 29.augustā. Informācijas teltī varēs saņemt arī visu nepieciešamo informāciju par atlases noteikumiem. “Šogad ir arī nelielas izmaiņas atlases gaitā. Jaunieši, kuri vēlēsies izmēģināt iespēju piedalīties konkursā, informāciju par sevi – nelielu vizītkarti un fotogrāfijas - varēs jau laikus iesūtīt e-pastā. Iepriekšējos gados, organizējot atlases, esam saskārušies ar to, ka kāds jaunietis ir vēlējies piedalīties atlasē, bet svarīga iemesla dēļ konkrētajā dienā viņš nav varējis uz atlasi ierasties. Šogad, ja arī pats jaunietis nevarēs objektīvu iemeslu dēļ ierasties uz atlasi, izskatīsim un vērtēsim arī iesūtītās vēstules. Pieteikuma vēstules varēs sākt iesūtīt, sākot no Pilsētas svētkiem. Protams, ja arī kāds jaunietis nebūs iesūtījis pieteikuma vēstuli, viņš vai viņa varēs nākt tieši uz atlasi 29.augustā,” stāsta L.Vītola. 
Konkursa fināls šogad paredzēts 29.novembrī. “Šis būs piektais gads, kad es organizēju konkursu “Mis un Misters Gulbene”, tādēļ tas būs kā jubilejas gads un fināla pasākums paredzēts ar dažādiem pārsteigumiem,” piebilst organizatore. 


Jāatgādina, ka Gulbenes kultūras centra diskozālē 25.jūlijā pulksten 11.00 notiks konkursa “Miss Dimanta foto 2014” atlases fotosesija, uz kuru tiek aicinātas visas interesentes. 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas