Uzstāda kopējos gāzes skaitītājus 4

Ir paredzēts, ka visās daudzdzīvokļu mājās, kur ir centrālā gāze, tiks uzstādīti kopējie gāzes skatītāji. Pašlaik tādi jau ir uzstādīti četrās Gulbenes daudzdzīvokļu mājās. Par to informē Latvijas propāna gāzes Gulbenes apkalpes daļas vadītājs Valdis Vītols.

V.Vītols "Dzirkstelei" skaidro, ka Ministru kabineta noteikumi maina iepriekš noteikto apgādes kārtību, nosakot gāzes piegādātāja pienākumu piegādāt gāzi līdz ievadam dzīvojamā mājā.


"Turpmāk iedzīvotājiem būs jāveic norēķini ar apsaimniekotāju caur SIA "Gulbenes namiem". Tas būs tāpat kā ar ūdeni, kad "Alba" piesūta rēķinus. Uzstādot kopējos gāzes skaitītājus daudzdzīvokļu mājās, "Gulbenes nami" atsūtīs rēķinu par patērēto gāzi. Cilvēks pats nolasīs, cik kubus gāzes viņš ir patērējis, iemetīs tos kopējā pastkastē un viņam aprēķinās, cik jāmaksā. Pārrēķinu nekādu nebūs. Cik būs nodedzināts, tik arī būs jāmaksā. Pēc šādas sistēmas apmēram gadu esam nostrādājuši Alūksnē, un nevienu reizi iedzīvotājiem vēl nav bijuši pārrēķini, un arī tādiem nevajadzētu būt," skaidro V.Vītols.


Latvijas propāna gāzes Gulbenes apkalpes daļas vadītājs piebilst, ka kopējo gāzes skaitītāju uzstādīšana nenotiks ļoti ātrā laika periodā, bet ir cerība to paveikt trīs mēnešu laikā, proti, līdz rudenim.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Aina

Un cik maksās rēķina izrakstīšana?+ piegāde?+cilvēks, kas ar to nodarbojas?

pirms 11 gadiem, 2009.06.29 16:53

alberts

Un tagad paradīsies starpnieks starp maksataju un "gāzi" kurš dabiski pieliks maksai savus %%%.Maksaju taču pa tiešo "Gāzei",tagad būs dārgāk.Kāpēc?

pirms 11 gadiem, 2009.06.29 13:06

alberts

Vai atkal uzstādīšanas maksu uzliks iedzīvotajiem,ka tas bija ar siltumskaitītajiem??!!

pirms 11 gadiem, 2009.06.29 12:59

Vietējās ziņas