Uzstādīs jaunu apkures katlu 1

Gulbenes novada dome ir izsludinājusi iepirkumu apkures katla piegādei un montāžai Litenes pagasta pārvaldes komunālajai saimniecībai. Iepirkums ilgs līdz 18.septembrim.

Litenes pagasta pārvaldes vadītājs Vilnis Lapiņš stāsta, ka katlumāja, kurā tiks uzstādīts jaunais katls, tiek izmantota visu pagasta iestāžu apkurināšanai. No šīs katlumājas siltums tiek padots gan skolai, gan sporta zālei, gan bibliotēkai, gan kultūras namam, gan arī pagasta ēkai.

 

"Vecais apkures katls savu laiku jau bija nokalpojis. Vēlamies uzstādīt jaunu katlu, kam kā kurināmais tiktu izmantots koka granulas," stāsta V.Lapiņš.

 

Katlumājā līdz šim bija divi apkures katli. "Šo apkures sezonu mēs varēsim uzsākt ar otru malkas katlu, taču ir jāsaprot, ka ar vienu katlu apkures sezonā nevar strādāt. Centīsimies pēc iespējas ātrāk uzstādīt arī jauno katlu," piebilst V.Lapiņš.

 

Jaunais katls tiks iegādāts par budžeta līdzekļiem.

 

"Izmantosim iekasēto dabas resursu nodokli. Perspektīvā mēs ceram, ka būsim ieguvēji, jo varēsim sākt taupīt. Jādomā ir soli uz priekšu, lai nākotnē būtu lētāk. Nevar taču atgriezties pie vecām tehnoloģijām. Strādājot neatteiksimies no malkas katla un eksperimentēsim arī ar jaunākām tehnoloģijām!" saka V.Lapiņš.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Nevarudauskot

vai stjopam jau ir ierēķināts otkatiņš

pirms 8 gadiem, 2012.09.18 13:50

Vietējās ziņas