Uzstādot ceļa zīmi, pārrauj kabeli 3

Pagājušajā nedēļā uz Ozolu ielas, uzstādot ceļa zīmi, tika pārrauts "Lattelecom" (optiskais un parastais) kabelis, tāpēc vairākām iestādēm bija traucēti sakari.

SEB bankas Gulbenes filiāles vadītājs Andris Apinītis "Dzirkstelei" stāsta, ka no pagājušās trešdienas apmēram pulksten 18.30 līdz ceturtdienas pulksten 19.00 banka tikai daļēji varēja apkalpot klientus, arī bankomāts nedarbojās. "Zaudējumi bankai ir, nevaru gan pateikt, cik lieli," saka A.Apinītis. Šajā laikā cilvēkiem bija problēmas veikt arī naudas pārskaitījumus internetbankā.


Gulbenes pilsētas pārvaldes speciālists saimnieciskajos jautājumos Juris Aleksāns norāda, ka viņam ir informācija, ka ceļinieki paši nepareizi ir iezīmējuši vietu, kur jāuzstāda ceļa zīme, līdz ar to pārrāva "Lattelecom" kabeli.


"Dzirkstelei" sazinājās ar akciju sabiedrības "8CBR" pārstāvi Imantu Sprudzānu, kurš paskaidroja, ka darba procesā sanācis šāds negadījums.


Pilsētas pārvaldes vadītājs Osvalds Lucāns skaidro, ka jāatbild par sekām un zaudējumiem ir tam uzņēmumam, kurš to izdarīja.

 

"Ja tā ir projektētāja vaina, tad tas tiks piedzīts no viņa, ja strādnieka vaina, kurš neuzmanības dēļ nav precīzi ievērojis nosacījumus projektā, tad viņš arī atbildēs," norāda O.Lucāns.


Pārrauto kabeli salaboja "Lattelecom" meitas uzņēmums "Citrus". To laikrakstam apstiprina šā uzņēmuma darbinieks, kurš arī norāda, ka zaudējumi būs jāsedz vainīgajam.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

strādniekam

nē, muļķi! Tad internātā ir vairāk vietas!

pirms 11 gadiem, 2009.09.17 21:03

oskars

strādā neprofisionāļi! CITĀDI TĀDAS LIETAS NETIKTU PIEĻAUTAS. jābūt muļķim lai tā kļūdītos. Darba vadītājs vainīgs!!!

pirms 11 gadiem, 2009.09.16 22:40

stradnieks$

jo vairaak savienojumu kabelii ,vai rezultaataa nepaliek leenaaks internets?

pirms 11 gadiem, 2009.09.16 22:16

Vietējās ziņas