Uzvar dramatiskā cīņā

Latvijas 2.līgas ZA reģiona čempionātā FB "Gulbene 2005" dramatiskā spēlē ar 3:2 uzvarēja Gulbene/Juniors komandu.

Gulbenes abu komandu savstarpējā spēlē tika gaidīta ar zināmu intrigas piedevu, jo, objektīvi vērtējot, pirmā komanda tomēr ir pirmā...

Mūsu jaunie futbolisti domāja citādāk un jau ar pirmajām minūtēm izvērtās līdzīga spēle. Bumbu gan vairāk kontrolēja „lielie" ,bet vārtu momentu bija maz. Puslaika pirmajā pusē Juniori ieguva tiesības uz tiešo soda sitienu. Andis Zaķis raidīja bumbu soda laukumā, bet Radions Slusorenko precīzi sita ar galvu un 1:0 Gulbene/Juniors labā. Pirmā komanda metās atspēlēties, un tas viņiem izdevās tikai puslaika izskaņā.

Veicīgāks pie vārtiem bija Artūrs Zelčs, un pirmā spēles daļa noslēdzās 1:1. Otrajā puslaikā jau dominēja FB "Gulbene 2005 "futbolisti, bet vārtu atkal guva juniori. Jānis Raģelis izrāvās pa kreiso malu un izdarīja piespēli soda laukumā. Piespēli uztvēra Rolands Ozoliņš, kurš pa bumbu viltīgi uzsita ar ceļgalu, un rezultāts kļuva 2:1. Atkal sākās pirmās komandas masveida uzbrukumi. Juniorus glāba gan vārtsargs Dainis Melnis, gan vārtu stabs, gan pretinieku neprecizitāte. Tomēr puslaika vidū - spēcīgs Arņa Ivanova sitiens, un rezultāts kļūst 2:2.

Abas komandas veica daudzas spēlētāju maiņās un tas ieviesa korekcijas spēles gaitā. Junioriem radās vairākas vārtu gūšanas iespējas. Lielisku saspēli veica Emīls Grāvlejs un Konstantīns Buņko, bet Kostja no izdevīgas pozīcijas pārsita pāri vārtiem. Momentā sekoja pretuzbrukums, kuru ar precīzu sitienu noslēdza A.Zelčs un jau 3:2 - pirmās komandas labā. Lai panāktu izlīdzinājumu, junioriem pietrūka resursu un laika. Spēli tiesāja gulbenieši Jurijs Popovičenko, Aleksandrs Sircovs un Artūrs Martusevičs.

Patīkami, ka Gulbenes stadiona tribīnēs bija vairāk kā divi simti futbola skatītāju. Tas nozīmē, ka Gulbenē futbolu ciena.

Citu spēļu rezultāti : Ludzas raj. BJSS/Zilupe/Kārsava - Balvu Vilki/Mārupe 8:1, Madonas FK Kvarcs - Ozoli AZ/Jaunlaicene 5:0.

Nākamās spēles 2.līgā mūsu komandām notiks Gulbenes stadionā 4.jūlijā. Gulbene/Juniors pulksten 13.00 spēlēs ar Madonas FK "Kvarcs", bet pulksten16.30 - FB "Gulbene 2005" sacentīsies ar FK "Balvu Vilki/Mārupe" komandu.

Savukārt Gulbenes minifutbola čempionāta pirmās spēles notiks 28.jūnijā pilsētas stadionā no pulksten 10.00.

Turnīra tabula

1.FB "Gulbene 2005"                          3     3     0     0     15:3     9
2.Ludzas r.BJSS/Zilupe/Kārsava         3     2     0     1     11:4     6
3.FK Kvarcs/Madona                          2     1     0     1       5:3     3
4.FK Balvu Vilki/Mārupe                     2     1     0     1        3:9     3
5.Ozoli AZ/Jaunlaicene                       3     1     0     2       4:15    3
6.FB Gulbene/Juniors                        3     0     0     3        4:8     0