Uzvara - apvienotajai Gulbenes - Madonas komandai

Gan Lejasciema pagasta, gan arī visa novada iedzīvotāji jau ir iegaumējuši, ka 1.maijā Lejasciemā notiek tradicionālās sacensības "Lejasciema kausi". Arī šogad tās pulcēja kuplu pulku dalībnieku, kas vēlējās atraktīvi pavadīt šo brīvdienu. Turklāt jāpiebilst, ka šīs sacensības ir iecienījuši ne tikai Lejasciema pagasta un mūsu novada iedzīvotāji, bet arī interesenti no citiem novadiem. Vairāk foto šeit.

Dalībnieki šoreiz sacentās stenda šaušanā - šaušanā pa skrejošu zaķi, šaušanā ar gludstobra ieroci (attālums - 50 metri) un šaušanā ar vītņstobra ieroci (attālums - 100 metri). Notika arī makšķerēšanas sacensības Gaujas upes abos krastos posmā no Dārzniecības laipas līdz Lejas muižas tiltam, un spēki tika mēroti arī spēlē "Trāpīgais MMD".  

Kupls dalībnieku skaits piedalījās šaušanas sacensībās. Šaušanā pa skrejošu zaķi individuālajā vērtējumā uzvaras laurus plūca Aivars Stradiņš (apvienotā gulbeniešu un madoniešu komanda "MG"), 2.vietā ierindojās Bruno Kreicis (Alsviķi), 3.vietu izcīnīja Oskars Ivāns (komanda "MG"). Komandu vērtējumā šajā disciplīnā labākā bija komanda "MG", aiz sevis atstājot MK "Grundzāle" komandu un vietējo komandu "Sudaliņa".

 

Šaušanā ar gludstobra ieroci (pa stāvošu cūku) individuāli visprecīzākais izrādījās Gunārs Babris (komanda "Pelēči" no Apes novada), aiz viņa komandas biedrs Andris Klētnieks, savukārt 3.vietā ierindojās Raivis Kundrāts (komanda "Sudaliņa"). Komandu vērtējumā šajā disciplīnā labākā izrādījās komanda "Pelēči", 2.vietā - "Sudaliņa" un 3.vietā - komanda "MG".

 

Šaušanā ar vītņstobra ieroci individuāli labākos rezultātus uzrādīja Māris Caunītis (komanda "Pelēči"), 2.vietu izcīnīja A.Klētnieks (komanda "Pelēči"), 3.vietā - Vilnis Zvirgzdiņš (komanda "MG"). Komandu vērtējumā labākie rezultāti attiecīgi komandām - "Pelēči", "MG" un "Sudaliņa".

 

Šaušanā kopvērtējumā uzvaru izcīnīja komanda "Pelēči", aiz sevis atstājot komandas "MG" un "Sudaliņa".

 

Makšķerēšanas sacensībās uzvaru ar 2,370 kilogramus smagu lomu izcīnīja Intars Zurkovs (komanda MK "Lejasciems - Dūre"). Otro lielāko lomu - 0,730 kilogramus - no Gaujas izvilka Indulis Lapkašs (komanda "Sudaliņa"). 3.vietā ar 0,705 kilogramus smagu lomu ierindojās Andrejs Travins (Lejasciema pagasta pārvaldes komanda). Komandu vērtējumā makšķerēšanā nepārspēta palika komanda MK "Lejasciems - Dūre". 2. un 3.vietā attiecīgi ierindojās komanda "Sudaliņa" un Lejasciema pagasta pārvaldes komanda.

 

Spēlē "Trāpīgais MMD" labākos rezultātus uzrādīja komanda "Gaujmala", 2.vietā ierindojās komanda "MG", 3.vietā - Lejasciema pagasta pārvalde.

 

Sacensību kopvērtējumā visveiksmīgākā, precīzākā un atraktīvākā izrādījās komanda "MG", aiz sevis atstājot MK "Lejasciems - Dūre" un "Sudaliņu".

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas