Uzzīmē savu sikspārni!

Latvijas Dabas muzejs izsludina konkursu "Gribi tici, gribi - ne!" un aicina ikvienu zīmēt karikatūras un komiksus, lai popularizētu muzeja 2011.gada dzīvnieku sikspārni - Eiropas platausi.

Konkursā nav ierobežots ne dalībnieku vecums, ne darba apjoms vai formāts. Vienīgi komiksam vai karikatūrai jābūt par sikspārņiem. Apbalvošana notiks Latvijas Dabas muzejā 8.oktobrī.

 

Labāko darbu autoriem vecuma grupā līdz 15 gadiem tiks rīkots īpašs pasākums „Sikspārņu nakts muzejā" - nakts orientēšanās, stāsti un nostāsti par sikspārņiem un nakšņošana muzejā.

 

Vecuma grupās virs 15 gadiem tiks organizēts īpašs pasākums „Sikspārņu nakts Ķemeru nacionālajā parkā" - kopīga došanās uz norises vietu, ugunskurā gatavotas vakariņas, sikspārņu vērošana un nakšņošana dabā.

 

 Labākie darbi ar autoru atļauju tiks publicēti Latvijas Dabas muzeja mājas lapā. Darbi jāiesniedz līdz 30.septembrim pa e-pastu "kristine.dzene@ldm.gov.lv" vai pa pastu: K.Barona 4, Rīga, LV-1050, ar norādi konkursam „Gribi tici, gribi ne!". Vairāk informācijas atrodams "www.dabasmuzejs.gov.lv".

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas