Vai Beļavai jāatdod valstij 12 600 lati? (labots) 5

Beļavas pagasta pārvaldei ir jāatdod atpakaļ Valsts kasei 12 600 lati no tiem valsts dotācijas 200 000 latiem, kas bija piešķirti infrastruktūras attīstībai un kas bija jāizlieto noteiktā termiņā - divu gadu laikā līdz šā gada 21.jūnijam.

Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas komunikācijas nodaļas vadītāja vietniece Ilze Dišlere "Dzirksteli" informē, ka Beļavas pagasta pārvaldei šī naudas summa faktiski jau bija jāpārskaita Valsts kasei, bet, ja tas vēl nav izdarīts, tad jāpaveic līdz šā gada beigām.  

Beļavas pagasta pārvaldes vadītājs Aivars Rakstiņš "Dzirksteli" saka, ka līdz šim vēl nav saņēmis oficiālu informāciju par naudas atdošanu. To "Dzirkstelei" apliecina arī Gulbenes novada domes priekšsēdētāja Sandra Daudziņa. Viņa klāsta, ka Beļavas pārvalde nav iztētērējusi vēl aptuveni 12 000 latus, kas atrodas Valsts kases kontā uz Beļavas pagasta vārda. Šo naudu bijis plānots novirzīt pamatskolas remontam. S.Daudziņa uzsver, ka pagaidām viennozīmīgi nav pateikts, ka šī pēdējā naudas summa būs jāatdod Valsts kasei atpakaļ. "Nav saņemta rakstiska vēstule par to, ka šī nauda būtu jāatmaksā," uzsver S.Daudziņa.

 

A.Rakstiņš informē, ka lielākā naudas daļa - aptuveni 80 procenti no valsts dotācijas 200 000 latiem - ir iztērēta pagasta administratīvās ēkas renovēšanā. Piemēram, renovēts jumts, fasāde, izveidots siltinājums, nomainīti logi.

 

"Pusi ēkas varam šobrīd izīrēt. Ir brīvas telpas. Māja ir liela. Pasts te noteikti varētu atrasties. Un vēl paliktu telpas pāri, varētu te izvietot vēl kādus pakalpojumu sniedzējus iedzīvotājiem," saka A.Rakstiņš.

 

Pārējā nauda izlietota dažādu projektu gatavošanai, bet šie projekti šobrīd nav realizēti. Piemēram, tāda ir miljonus latu vērtās sporta halles būvniecības iecere, kas tika noraidīta.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

stulbums

Daudziņa vai Duļbinska - kas no tā mainās? Kašķis...

pirms 10 gadiem, 2009.12.02 15:41

Daudziņa, vajag sekot līdzi aktivitātēm, kas notiek novadaā :D

pirms 10 gadiem, 2009.12.02 13:02

Jozefs

Pankūka!

Stulbenis no Gulbenes!!!!

RAPLM rīkojumā skaidri un gaiši ierakstīts uz kādiem noteikumiem piešķirta nauda un kad viņa ir jāiztēre, tagad tēlos Antiņu stikla kalnā .... MK noteikumus nejēdz izlasīt ...

Kurš gan cits, ja ne pati Beļava, I vai II nav svarīgi, nespēj iztērēt 200 000 LVL 2 gadu laikā saskaņā ar mērķi.
Priecājos, ka esmu prom no tā miesta

pirms 10 gadiem, 2009.12.01 19:16

cc

Belava vajag halli savadak visa derevna pazudis

pirms 10 gadiem, 2009.12.01 11:24

???

Neizpratni rada Gulbenes novada domes priekšsēdētājas uzvārda maiņa... Mīļā'' Dzirkstele'' kāds tad ir precīzs priekšsēdētājas uzvārds ,Daudziņa vai Duļbinska?

pirms 10 gadiem, 2009.11.30 19:13

Vietējās ziņas