Vai informatīvais stends nevienam nav vajadzīgs? 2

Kāds iedzīvotājs "Dzirkstelei" vēsta, ka Tirzas pagastā pie degvielas uzpildes stacijas "Virši" aiz benzīna konteineriem saplēsts ieaudzis zālē atrodas Tirzas pagasta informatīvais stends ar pagasta karti.

"Vai tiešām šī vizītkarte bija tik nemanāma un nevienam nevajadzīga, ka neviens pat nepamana tās pazušanu no ierastās vietas? Vai tiešām par to netika tērēta pašvaldības nauda?" jautā iedzīvotājs.

 

Degvielas uzpildes stacijas "Virši" darbinieks "Dzirkstelei" saka, ka šo plāksni kādreiz pagasts esot uzlicis uzpildes stacijas teritorijā. "Tas salūza, sapuva un nokrita. Zemē nomests tas jau tur atrodas apmēram gadu. Tā kā neviens netaisīja un mums jau tas nav jāuzstāda, mēs to nolikām aiz konteineriem," stāsta darbinieks.


Viņš piebilst, ka mutiski par šo stendu ir ziņojuši arī pašvaldībai.


"Dzirkstele" sazinājās ar Tirzas pagasta priekšsēdētāju Māri Raģeli, kurš norāda, ka ir pasūtīts jauns informatīvais stends. "Strādnieki, kuri liks jauno stendu, palūdza, lai atstāj veco stendu informācijas salīdzināšanai. Bet ja cilvēki ir tik acīgi un viņiem tas traucē, stends tiks savākts," saka M.Raģelis.


Jautājot, vai par to netika tērēta pašvaldības nauda, M.Raģelis skaidro, ka informatīvais stends esot bijis iekļauts projektā par velotūrismu un pašvaldības nauda tam netika tērēta.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

naivajam

muļķis nesapratīs,gudrais nejautās...

pirms 12 gadiem, 2008.11.12 14:15

Naivais

Interesanti,kādā šifrā ir izveidots informācijas stends Tirzā,ja strādnieki,kas to atjaunos gadu salīdzina informāciju. Cik gadi paies kamēr šifru uzlauzīs? Vai pašam smiekli nenāk?

pirms 12 gadiem, 2008.11.11 20:59

Vietējās ziņas