Vai jāsedz kredīts? 1

"Dzirksteles" redakcijā vērsās Skolas ielas 1.a mājas Gulbenē iedzīvotāja, kura ir neizpratnē, kāpēc viņai kā pašvaldības dzīvokļa īrniecei ir jāsedz kredīts - 1,18 lats mēnesī par logu maiņu, ko veica mājas renovācijas laikā.

Pilsētas pārvaldes vadītājs Osvalds Lucāns skaidro, ka īrnieki izmanto pašvaldībai piederošos dzīvokļus, bet pašvaldība iekļaujas mājas apsaimniekošanas kopējā politikā.

 

"Šajā gadījumā kredīts par logu maiņu ir tā pati apsaimniekošanas maksa, vienkārši rēķinā uzskatāmi ir parādīts, par ko īsti ir šī papildu maksa. Bet deputāti ir nolēmuši, ka šādā gadījumā pašvaldība atbrīvos viņus no īres peļņas daļas, kas ir noteikta ar 1.jūliju. Šai īrniecei no mājas vecākā jādabū dokuments, kas apliecina, kādi darbi ir veikti mājai, jādodas uz pilsētas pārvaldi un jāraksta iesniegums," skaidro O.Lucāns un piebilst, ka uz iesnieguma pamata deputāti lemj par atbrīvošanu no šīs peļņas daļas.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

ups

Mūsdienās būt par īrnieku ir daudz izdevīgāk nekā īpašniekam. Par visu padomā nodokļu maksātāji. Tur arī aiziet mūsu naudiņa, paši darīt neko savā labā nevēlas, tik gaida kad īpašnieks /pilsēta/ sataisīs, jo redziet viņiem pienākas...

pirms 9 gadiem, 2011.09.16 08:05

Vietējās ziņas