Vai tā nav Vidzemes un Latvijas problēma? 8

“Dzirksteles” lasītāji turpina laikrakstā aizsākto diskusiju par SIA “Lattelecom” televīzijas pieejamību laukos. Redakcijai piezvanīja Iveta, kura savai mammai Stradu pagasta Lejasstrados centusies sarūpēt iespēju skatīties viņas iemīļotos seriālus “LNT” un “TV3” kanālā. Saistoties ar SIA “Lattelecom”, sagādāts ticis viss nepieciešamais, lai Ivetas mamma mājās, kas atrodas 12 kilometru attālumā no Gulbenes pilsētas, varētu kvalitatīvi izmantot televīzijas kanālu tā saucamo ekonomisko paku. Taču radušās problēmas.

Par tām stāsta Iveta: “Vainīga antena? Arī to pirkām “Lattelecom” veikalā! Arī kabeli uzlikām jaunu un “Lattelecom” dekoderu! 8.kanālā signāla nebija. Zvanīju uz “Lattelecom”, teica, ka vajagot antenu speciālista konsultāciju. Tā kā uzņēmums tādu nenodrošina, iedeva sarakstu ar trīs meistaru tālruņa numuriem. Tie visi esot “Lattelecom” sadarbības partneri. Teica, ka par konsultāciju būs jāmaksā 7 eiro, taču meistars paprasīja 15 eiro. 10.februārī meistars atbrauca pie mammas, paskatījās, piezvanīja man. Teica – vajag citu, spēcīgāku dekoderu. Teicu – labi, gādāsim jaunu dekoderu! Kopā ar konsultāciju jaunais dekoders izmaksāja 70 eiro, kurus es viņam arī pārskaitīju. Meistars uzlika stiprāku dekoderu, sagrozījis antenu. Tagad mamma reizēm skatās savus iemīļotos kanālus, bet reizēm tajos neredz neko, jo pēkšņi uznāk stopkadrs. Tas notiek ne tikai televīzijas seriālu, arī ziņu laikā. Esam samaksājuši 70 eiro un pretī neesam saņēmuši neko saprātīgu. SIA “Lattelecom” mums paskaidroja, ka Cesvaines raidītājs ir pārgājis augstākā frekvencē, pilsēta tver, bet attālāki lauki netver. Tāpēc vajadzēja mainīt dekoderu. Un tomēr arī tagad “TV3” un “LNT” bieži vien neredz. Tāda nauda ir samaksāta un pretī saņemam stopkadrus....”


Sazinoties ar SIA “Lattelecom” sabiedrisko attiecību projektu vadītāju Līgu Biti, viņa “Dzirkstelei” teica, ka pārbaudīs šo informāciju.


"Dzirkstelei" L.Bite pastāstīja: “Nevar uzskatīt, ka šī ir masveida problēma, kas saistīta ar televīzijas kanālu pieejamību. SIA “Lattelecom” ir klientu atbalsta tālrunis. Katru sūdzību pārbaudām. Savādi, ka cilvēki vēršas laikraksta redakcijā, nevis pie mums, ja patiešām vēlas atrisināt savu problēmu un vēlas, lai televizorā varētu redzēt visus tos kanālus, kuri ir jāredz. Ir bijis arī tā, ka pēc raksta “Dzirkstelē” esam sazinājušies ar klientu un piedāvājuši par brīvu uz vietas ar dažādu mērierīču palīdzību noskaidrot, kur ir problēma, kāpēc televīzija nerāda, bet pretī saņemam atteikumu. Tad jau arī nevaram palīdzēt!”

Pievieno komentāru

Komentāri 8

zb

ZB man tā virszemes digitālā televīzija. katru dien TV 3 raustās, tai pat laikā TV6 vai kanāls2 rāda ideāli, vai tiešām tas par kaut ko neliecina? No discovery kanāliem vispār neko nevar redzēt. tad kāda velna pēc bij jāmaina TV apraide? ja pirms tam bij traucēts signāls, tad vismaz skaņa gāja. ja būtu iespēja atteiktos no šādas televīzijas. Bet iespējas nav, dzīvoju 7km no Gulbenes.

pirms 7 gadiem, 2014.03.14 13:11

aaa

iesaku viasat man no 2009 gada un es esmu loti apmierinats

pirms 7 gadiem, 2014.03.14 14:50

HA

Lai nu ko- tikai ne VIASAT! Pēc tam Jūs ar viņiem galā netiksiet

pirms 7 gadiem, 2014.03.17 09:37

sdfg

Viasat ir riktiga laupitaju kompanija!izvelieties jebko tikai ne viasatu!

pirms 7 gadiem, 2014.03.14 16:16

skatītāja

nezinu rezam viasatu ideāli. nav nekādu problēmu

pirms 7 gadiem, 2014.03.15 12:52

i

Pilsetaa ari tv pa kabeli (interaktivaa) raustaas.

pirms 7 gadiem, 2014.03.14 21:57

Vietējās ziņas