Vai tiešām preces "Maxima" plauktos jāpārkārto tieši tagad, Covid-19 laikā? 7

“Dzirksteles” redakcijā vērsās kāds gulbenietis, kurš bija neizpratnē par to, kāpēc tagad, Covid-19 laikā, veikalā “Maxima” Gulbenē tiek pārkārtoti plaukti. “Ieeju pēc kāda konkrēta produkta, bet tas pārlikts citā vietā. Līdz ar to es veikalā, un vēl tagad, kovida laikā, pavadu vairāk laika, meklējot konkrēto preci, kura pārlikta citos plauktos. Vai tiešām preces plauktos jāpārkārto tieši tagad, kovida laikā?” interesējas vietējais iedzīvotājs.

Atbild “Maxima Latvija” Komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule: “Šajā sarežģītajā laikā Covid-19 infekcijas risku samazināšana ir viena no uzņēmuma “Maxima Latvija” prioritātēm. Esam ieviesuši vairāk nekā 40 dažādas iniciatīvas 1 miljonu eiro apmērā, lai rūpētos par kolēģu un klientu drošību. Tāpat rūpējamies par darbinieku vakcinācijas aptveres celšanu, viņus informējot par vakcināciju, kā arī organizējam izbraukuma vakcināciju.  Jau šobrīd vakcinācijas aptvere “Maximā” ir ap 90 procentiem, atsevišķos departamentos pat 100 procenti. Pašlaik arī īstenojam plašu informatīvo kampaņu par vakcināciju sadarbībā ar Veselības ministriju, Slimību profilakses un kontroles centru un citiem ekspertiem, lai kopumā iedrošinātu sabiedrību vakcinēties pret Covid-19 vīrusu. Lai klientiem nodrošināt vēl ērtāku un operatīvāku iepirkšanos modernā vidē, “Maxima Latvija” šogad pakāpeniski ievieš jaunu, vienotu “Mans veikals” formātu visā Latvijā, tajā skaitā arī “Maxima X” Gulbenē. Jaunā formāta veikala telpās tiek mainīts izkārtojums, tādējādi izdevīgākie un iemīļotākie pirkumi būs pieejami veikala sākumā, lai tos būtu ērtāk ielikt groziņā, tāpat arī esošais sortiments pielāgots tieši klientu vajadzībām. Tas nozīmē, ka veikala apmeklētāju iecienītie produkti būs atrodami ātrāk un pieejami lielākā daudzumā, tā samazinot veikalā pavadīto laiku. Līdz ar jaunā koncepta ieviešanu pircējam nebūs vairs jādomā par preču novietojumu veikalā, jo visos jaunā koncepta veikalos veikala izkārtojums ir vienāds, tā pircējiem ir iespēja preces meklēt intuitīvi un atrast vajadzīgo noteiktā vietā gan Gulbenē, gan citās Latvijas pilsētās. Jaunā formāta veikali ļaus strādāt efektīvāk, tādā veidā uzlabojot ikdienas procesus un ļaujot arī turpmāk saviem klientiem nodrošināt zemas cenas, nemainīgu produktu kvalitāti un daudzveidīgu sortimentu.”

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Boi

Kapec vispar stradāt kad covid? un ja slims lai sēž mājās, es gribu ieejot veikalā atrast vajadzīgo preci nevis skrai'dit pa veikalu meklējam ko vajag.

pirms 10 dienām, 2021.11.25 11:06

d

Jautājums vietā. Tiešām ir ilgstoši jāpavada laiks, lai kaut ko atrastu kas agrāk bija pierasts pa rokai.

pirms 10 dienām, 2021.11.25 13:45

ussr

covids kopā ar precēm maina dislokācijas vietas,izturību veikala darbiniekiem...

pirms 10 dienām, 2021.11.25 14:43

True

Tupais sūdzās un vēl tupāks rakstu publicē. ????????????????????????????????????????????????????????

pirms 10 dienām, 2021.11.25 15:20

To ture

Bet vēl tupāks to komentē:)))

pirms 10 dienām, 2021.11.26 07:31

Vietējās ziņas