Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vairākām daudzbērnu maznodrošinātajām ģimenēm un studentiem piešķir stipendijas

Amerikas latviešu apvienības un Latvijas Bērnu fonda sadarbības ietvaros tika pasniegtas stipendijas 10 maznodrošinātām daudzbērnu ģimenēm un 16 studentiem no daudzbērnu ģimenēm, kā arī bāreņiem, tostarp ar no Gulbenes novada, informē aģentūra LETA.

Latvijas Bērnu fonda projektu vadītāja Veronika Ļemeševska apliecina, ka daudzbērnu maznodrošinātajām ģimenēm stipendijas piešķirtas uz vienu vai diviem gadiem - ik mēnesi tie ir 360 ASV dolāri. Studentiem stipendijas piešķir vienam mācību gadam, katra ir 2000 ASV dolāru liela un tiek izmaksāta divās daļās - mācību gada sākumā un pēc semestra sekmīgas nokārtošanas.

Viņa skaidro, ka sekmīgie studenti stipendijas saņem, sākot no otrā mācību gada līdz pat bakalaura grāda iegūšanai. Ģimenes un studenti, kas saņem šīs stipendijas, tiek rūpīgi atlasīti un izvērtēti sadarbībā ar sociālajiem dienestiem.

Amerikas latviešu apvienība ir organizācija, kas vieno ap 100 000 latviešu visā Amerikā. Tās palīdzība tiek piešķirta galvenokārt no individuālu ASV dzīvojošo latviešu - Otrā pasaules kara bēgļu - ziedojumiem un testamentāriem novēlējumiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas