Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vajadzīgs finanšu revidētājs

Vajadzīgs finanšu revīzijas pakalpojums! Šāda veida iepirkumu Gulbenes novada dome ir izsludinājusi pirmo reizi. Tajā pašā laikā pašvaldības finanšu revīzija kā tāda nav nekas jauns. Zvērināts revidents domes naudas maku un finanšu dokumentus pārbauda un atzinumu sniedz katru gadu.

Izsludinātajā atklātajā konkursā piedāvājumus finanšu revīzijas pakalpojumu sniegšanai pašvaldības vajadzībām novada domē gaidīs līdz 30.jūnijam. Paredzams, ka ar konkursa kārtībā izraudzīto pakalpojuma sniedzēju līgums tiks parakstīts uz trīs gadiem.

Par to informē Iepirkumu uzraudzības birojs.Iepirkuma instrukcijā teikts, ka iepirkumā var piedalīties fiziska vai juridiska persona, vai personu apvienība jebkurā to kombinācijā, kas atbilst iepirkuma dokumentācijā noteiktajām prasībām. Iepirkuma priekšmets ir finanšu pārskatu, revīzijas pakalpojumu sniegšana Gulbenes novada pašvaldībai un zvērināta revidenta ziņojuma sniegšana par pašvaldības finansēm 2016., 2017. un 2018.gadā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas