Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vajag speciālistu darbam ar jauniešiem

No darba Gulbenes novada domē nolēmusi aiziet jaunatnes lietu speciāliste Ilze Vanaga. Tāpēc pašvaldība līdz 1.martam ir izsludinājusi pretendentu atlasi uz šo amatu domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļā.

Izraudzīto kandidātu darbā paredzēts pieņemt uz nenoteiktu laiku. “Dzirkstele” to uzzināja novada domē.

Amatā sākotnējais atalgojuma slieksnis ir paredzēts 550 eiro līdz nodokļu nomaksai, ja darbinieks būs ar nepietiekamu praktiskā darba pieredzi, un līdz 620 eiro, ja profesionālā pieredze būs ievērojama. Pirmos trīs mēnešus jaunajā amatā pieņemtajam būs iespēja pierādīt sevi un panākt sev lielāku atalgojumu noteiktajās robežās.

Prasībās pretendentiem norādīts, ka nepieciešama otrā līmeņa augstākā izglītība vai bakalaura grāds, labas angļu valodas zināšanas, spēja organizēt darbu ar jaunatni, labas komunikācijas un sadarbības veidošanas prasmes, kā arī iemaņas darbā ar datoru, biroja tehniku, zināšanas un pieredze projektu sagatavošanā un īstenošanā.

Darba pienākumos ietilps novada jauniešu problēmu, vajadzību un interešu apzināšana, nodrošinot informācijas apmaiņu starp jauniešiem un pašvaldību. Būs jāizstrādā priekšlikumus jaunatnes politikas īstenošanai novadā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas