Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vakarskolā - vairāk audzēkņu

Šajā mācību gadā novadā tikai Gulbenes vakara (maiņu) vidusskolas direktorei Zigrīdai Gabrānei būs nedaudz lielāka alga nekā pagājušajā mācību gadā. Tas ir saistīts ar skolēnu skaita palielināšanos.

Iepriekš iestādē bija mazāk nekā 150 izglītojamo, bet tagad ir vairāk, informēja novada domes ekonomiste Velga Apinīte, 21.janvārī uzstājoties domes finanšu komitejas atklātajā sēdē.

V.Apinīte skaidroja deputātiem situāciju ar novada izglītības iestāžu vadītāju amatu algām laika periodā no 1.janvāra līdz 31.augustam. Par šīm algām novada deputātiem šodien būs jāpieņem lēmums domes sēdē.

Visiem pārējiem novada izglītības iestāžu vadītājiem algas šajā mācību gadā nemainīsies. Daukstes, Druvienas un Litenes pamatskolu direktoriem nepietiekamā skolēnu skaita dēļ alga, kas tiks maksāta no valsts mērķdotācijas, būs nepilnīga, tāpēc piemaksu no sava budžeta veiks pašvaldība.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas