Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vāks nolietotās elektroiekartas 5

Gulbīša vidusskola ir iesaistījusies “Zaļā josta” organizētājā lietoto elektrisko un elektronisko iekārtu vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai”.

Līdz 15.martam uz skolu var vest elektropreces. Tās nevar būt izjauktas, piemēram, ledusskapji bez kompresoriem, datori bez barošanas bloka, mikroshēmām, televizori bez korpusa. Nedrīkst būt sasists to kineskops. Mājsaimniecības iekārtas – putekļu sūcēji, smalcinātāji, sulu spiedes un citas nedrīkst būt bez elektromotora, korpusa un tamlīdzīgi.

Par savāktajiem kilogramiem konkursa dalībnieki saņem punktus. Beidzoties konkursam, sakrātos punktus varēs apmainīt pret dāvanām.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

achtung

Krāsainos metālus var pārdot par naudu,nevis apmainīt pret kaut kādām mistiskām dāvanām.Tas saucās-mēs meklējam muļķus.

pirms 4 gadiem, 2016.02.09 22:36

Agate

Jau otro nedēļu cenšos atbrīvoties no dažām elektroprecēm, bet diemžēl nesekmīgi. Pieņemšanas punkts Brīvības ielā nestrādā. Kaut tad lai liek to mantību? Atkritumu konteinerā tā kā negribas mest, jo zinu, ka to var pārstrādāt.

pirms 4 gadiem, 2016.02.10 18:25

gnīda

Lai sīkie auni sanes tīras izejvielas, kuras nedrīkst būt jauktas :DDDD
Bet mēs pēc tam izjauksim un nerūsējošo tēraudu no veļenēm pārdosim par baltu naudu, vadus - arī krāsainajā metālā - alumīniju lētākā bet arī krāsainajā metālā, atsevišķi pārdosim motorus, mikroshēmu plates. Pārējo skārdu arī pārdosim metāllūžņos vai izmetīsim grāvī, lai tiem ākstiem lielā ļeņina dzimeni gaidot būtu ko vākt.
Veiksmi darbā mazie oktobrēni un pionieri! Lai uzvar lētticīgākais! Urā biedri!

pirms 4 gadiem, 2016.02.10 19:01

X

Gulbīši- naivie muļķīši, t. sk. skolotāji, vai arī - .... Žēl, ka t ā d i vien pedagogi šiem bērniem...

pirms 4 gadiem, 2016.02.10 19:42

Skolotāja

Manā klasītē mācās ļoti talantīgi knīpas un knauķi, kuri vēlas apgūt ķīmijas pamatus, jau ceturtajā klasītē.
Atminos, kā pagājušajā nedēļā es, viņiem iedevu mājasdarbu, atnest uz skolu ķīmisko elementu “Aurum”. Ar uzdevumu tika galā visi bērni, bet Lienīte atnesa “Aurum” kakla rotu ar dimantiem. Par to, viņa saņēma augstāko atzīmi. Savākto metālu, es ieliku stikla kolbā ar ūdeni un pievienoju divas tabletes, reakcija notika zem skolotāju galda un ko Jūs domājat, “Aurum” metāls izšķīda, atstājot kolbā vien ūdeni.
Nākamnedēļ rūpēsimies par putnu mājvietu un visi iegādāsimies putnubūrīšus, tos nodosim mūsu darbmācības skolotājam, jo viņa sieva ir celtniecības veikala īpašniece. Kas gan labāk par viņu pratīs izvietot būrīšus?
Jūsu dziedāšanas skolotāja Agneška

pirms 4 gadiem, 2016.02.11 17:08

Vietējās ziņas