Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vāks ziedojumus Gulbenes maznodrošinātajām ģimenēm 18

Decembris ir adventes, piedošanas, došanas mēnesis, tāpēc pasākumā “Ziemassvētku jampadracis”, kas notiks Gulbenes kultūras centra disko zālē 23.decembrī pulksten 22.00, daļa no iegūtajiem līdzekļiem tiks ziedota klubam “Rotaract” ar mērķi sagādāt prieku Gulbenes maznodrošinātajām daudzbērnu ģimenēm.

Ikviens 23.decembrī laipni aicināts arī uz volejbola sacensībām Gulbenes sporta centrā pulksten 15.00, taču vakara izskaņā mīļi gaidīts uz “Ziemassvētku jampadraci”. Pasākuma galvenā ideja ir 25 % no ieņēmumiem ziedot klubam “Rotaract”, kas katru gadu rīko akciju “Ziedo nieku, sagādā prieku!”. “Rotaract” savākto naudu izmantos, lai Ziemassvētkos iepriecinātu Gulbenes novada maznodrošinātās daudzbērnu ģimenes.

Pasākumā padomāts arī par dažādām aktivitātēm – būs iespēja piedalīties Ziemassvētku loterijā, kā arī varēs nobildēties ar Ziemassvētku vecīti. Par mūziku rūpēsies Gulbenes novada dīdžeji: DJ Rosi, DJ Ved, DJ Skreech, DJ Aleksander Lustix, DJ Dzintars, The Little Pink Lady, DJ Diizii un DJ Kozloo68!

Pasākumu atbalsta Gulbenes jauniešu centrs “Bāze” un laikraksts “Dzirkstele”. Ieeja līdz pulksten 23.00 – 2 eiro, pēc 23.00 – 3 eiro.

Pievieno komentāru

Komentāri 18

Ome

Cerams, tad šogad šogad veikalā varēs ieiet bez problēmām, neviens jaunietis nelēks virsū ar tekstu "ziedo nieku, sagādā prieku". Tīrākā bezkaunība.

pirms 8 mēnešiem, 2017.12.07 12:33

Acs

Būtu labi arī tad, ja vismaz pensionāriem nelēktu virsū. Tik daudz prāta tak vajadzētu būt tiem, kas šos bērnus sūta, ja bērni paši to nesaprot? TAD tas vairs nav mīļi, bet ir rekets:(((

pirms 8 mēnešiem, 2017.12.07 14:40

Tā jau ir gan...tikai...

...tikai...Kā saka - paēdušais neēdušo nesaprot, un visbiežāk tieši pensionāri arī ir tie, kuri kaut ko tajos groziņos iemet. Diemžēl...

pirms 8 mēnešiem, 2017.12.07 15:16

Eva

Nevajag jau pārspīlēt ka jaunieši tā arī lec virsū...

pirms 8 mēnešiem, 2017.12.07 19:48

Rita

Nelec, bet ir uzbāzīgi gan. Apmēram kā tie alkoholiķi, kas diedelē naudu aliņam, tos gan visi metas nosodīt.

pirms 8 mēnešiem, 2017.12.07 19:56

Tumsoņām

Par ko vispār iet diskusija?
Jaunieši dara labu darbu cenšoties savākt nieciņus kurus pēc tam nogādāt tiem kam tas vairāk vajadzīgs. Vai Tev nokritīs gabals ja šodien neapēdīsi vienu šokolādes tāfelīti un ieliksi groziņā. Protams mums jau visiem ir izvēle un tā nav spiesta lieta.
Varbūt nav atbalstāms veids, ka šie jaunieši lūdz ziedot, bet kā savadāk aizklauvēsies līdz līdzcilvēkiem. Mēs visi esam pārāk iegrimuši savā necilvēciskajā ikdienā un aizmirstam par to, kas tad ir cilvēcīgums.

pirms 8 mēnešiem, 2017.12.07 20:02

Rita

Neiet diskusija par šokolādi, bet gan par rīcību, kā tā tiek pieprasīta. Un tā nav normāla, jo tā ir uzbāzība un nebūt ne cilvēcīgums. Ir taču tik daudz citu iespēju, kā aicināt cilvēkus ziedot. Uzspēlēt kādu instrumentu, dziedāt Ziemassvētku dziesmas, vairot arī līdzcilvēkiem prieku, nevis -davai nopērc kautko.

pirms 8 mēnešiem, 2017.12.07 21:05

Eva

Jūs Rīta esat viena īgna būtne,dara jaunieši labu darbu,jums nepatīk,nedara atkal nepatīk.Vienkārši jūs piederēt pie tiem cilvēkiem,kuri pasauli redz pelēkās krāsās.Varbūt no rīta pamostoties,uzsmaidiet jaunai dienai, cilvēkiem kas līdzās,un jums arī kāds pasmaidīt...hz2

pirms 8 mēnešiem, 2017.12.08 08:59

Rita

Bet Jūs, Eva, esat prātā apdalīta, ja nesaprotat kas tieši, mani un daudzus citus iedzīvotājus, neapmierina šajā pasākumā.

pirms 8 mēnešiem, 2017.12.08 10:31

Acs --> Evai

Taisnība ir Ritai nevis Jums, Eva. Līdzekļus var vākt korekti vai nekorekti (kā to līdz šim ir veikuši uzbāzīgie jaunieši). Ar krīt ir jāsaprot "krīt". Šie jaunieši krīt virsū bez jebkādas smalkjūtības ARĪ pensionāriem neaizdomājoties, ka vairumam no viņiem pirkuma grozā ieliktais ir maksimāli tas, ko viņi spēj atļauties savai svētu sajūtas radīšanai (tur neatradīsiet lasi un/vai ikrus vai pat tikai šokolādi). Daudziem no viņiem pašiem būtu vajadzīga dāvana svētkiem. Tā vietā jaunieši-reketieri nesmalkjūtīgi pakļauj šos cilvēkus tādu nesmalkjūtīgu cilvēku apsmieklam kā Jūs, kam šokolāde pa labi vai šokolāde pa kreisi ir nieka sērkociņa vērta. Piezemējieties! Padomājiet arī par to, vai nepensionāri emigrējot no Dzimtenes to dara alkatības vai mūsu valstī (t.sk. novadā) ekonomiskās situācijas dēļ. Un, lūdzu, centieties kļūt smalkjūtīgāka pret tiem, kam neklājas tik labi kā Jums. Priecīgus nākamos Svētkus VISIEM!

pirms 8 mēnešiem, 2017.12.08 13:54

Maija Z.

No sērijas par ekonomisko situāciju. Laikā, kad vadīju Dzīvnieku aisardzības biedrību, katru dienu nogādāju Biedrības uzraudzībā esošajām bezsaimnieku kaķu kolonijām barību. Vienā objektā kāds vīrietis vismaz divas reizes zibenīgi šo barību iemeta savā somā un ātri devās prom ( zaglis! Nekaunīgs!). Trešajāreizē viņš paķēra arī piena trauciņu un PATS to izdzēra!!! Mācība: ne vienmēr viss ir tā kā izskatās. Arī TĀ dzīvo cilvēks vai cilvēki mūsu pilsētā /novadā! Bēdīgi? Tad nu raudzīsim lielveikalā šos cilvēkus ar jauniešu UZBĀZĪBU nepadarīt nelaimīgākus nekā viņi tobrīd jau ir!

pirms 8 mēnešiem, 2017.12.08 14:16

Viedoklis-1

Labdarības akcijas nedrīkst pārvērst par PIESPIEDU pasākumiem. Iesaku jauniešiem starpību starp aktivitāti un hiperaktivitāti novirzīt, piemēram, Ritas ieteikumu īstenošanai. Tā jūs savāksiet ne mazāk, vienlaicīgi nevienu neaizvainojot. Tā visiem pasākumā iesaistītajiem - kā apdāvinātajiem tā dāvinātājiem - sagādāsiet PRIEKU:). Piestrādājiet radoši! Ticiet- tas atmaksāsies:):):).

pirms 8 mēnešiem, 2017.12.08 15:30

Eva

Ak jūs nabadziņi,jaunieši jums nepatīk,viņi jau nerauj jums no rokām ārā,un nepieklājīgi arī nav,gribat ziedojat,gribat nē, nākamreiz uzliekat plakātu,lūdzu netuvoties...Un jaunieši jau to dara dēļ tādiem bērniem kuriem tiešām nav,un ir grūti apstākļi,padomājat par to.

pirms 8 mēnešiem, 2017.12.08 15:34

Patiess prieks

Gaidīsim Ritas gaišo acu labdarības akcijas????

pirms 8 mēnešiem, 2017.12.08 15:52

--> Evai

Rauj gan "aci no pieres". Kā citādi nosaukt to, ka KATRU GADU viens vai abi jaunieši mestin metas pie kārtējā kasi atstājušā pircēja. Nu īsts rekets- DOD!!! Plakāts būtu jāuzliek akcijas rīkotājiem un nevis uzbrukuma objektam. Jūs, Eva, esat neobjektīvi orientēta entuziaste ar šobrīd ļoti ierobežotu redzējumu, varētu būt viena no šīs akcijas dalībniecēm vai pat organizatore, jo "ar zobiem un nagiem" cīnāties par akcijas dzīvotspēju. Tak dariet to gaiši un visiem patīkami, NEVIENAM neliekot justies - vismaz šajos gaišajos svētkos- sarūgtinātam! Pseidogaišs risinājums nav tas pats kas gaišs risinājums. Un, lūdzu, beidziet apvainot savus oponentus, labi? Diskutēt taču var (un vajag!) korekti, vai ne?

pirms 8 mēnešiem, 2017.12.08 18:03

Pircēja viedoklis

Vai tiešām Jūs, Eva, uzskatāt, ka cilveki nav spējīgi paši izlemt, dāvināt vai ne? Piedāvājiet iespēju uzdāvināt un bez uzplīšanās ļaujiet cilvēkiem pašiem izlemt, ko darīt ar šo iespēju. Es šādi varmācīgi organizētu akciju principā neatbalstīšu, lai gan neuzbāzīgi sarīkotu ar prieku atbalstītu. Nu sakiet, kādēļ man par sabojātu garastāvokli būtu vēl arī jāpiemaksā???

pirms 8 mēnešiem, 2017.12.08 18:33

pele

Nu to uzbāzību gan neatzīstu.Var taču kaut kā kulturālāk.Pagājušajā gadā biju lieciniece gadijumam,kad kāda gados veca pensionāre bija nopirkusi mazus nieciņus saviem mazmazbērniem.Pienāca "labsirdīgie" jaunieši un bez maz vai piespieda vienu nieciņu "noziedot".Tantiņa noziedoja,bet ar asarām acīs noteica:"Bet kuru no savējiem tagad atstāju bez dāvaniņas?"Lūk tādi ir tie mūsu labdari!!!

pirms 8 mēnešiem, 2017.12.09 15:31

Vietējās ziņas