Valdība atbalsta Gulbenes novada pašvaldības projektu "Ražošanas un noliktavas ēkas ar biroja telpām izveide Lizumā" 1

Valdība šodien atbalstīja rīkojumu par deviņu pašvaldību teritoriju revitalizācijas projektu idejām, piesaistot vairāk nekā 15 miljonu eiro Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējumu. Ar šo lēmumu atbalstīts arī Gulbenes novada pašvaldības projekts "Ražošanas un noliktavas ēkas ar biroja telpām izveide Lizumā".

Projektu īstenošanas mērķis ir degradēto teritoriju revitalizācija ekonomiskās aktivitātes veicināšanai pašvaldībās. Projektu ceturtajai atlases kārtai kopumā bija pieejami 15 145 093 eiro ERAF finansējuma, no kuriem deviņiem projektiem plānots izlietot 15 112 463 eiro.

Īstenojot šos projektus tiks atjaunoti vismaz 29,63 hektāri degradēto teritoriju, plānots izveidot 402 darba vietas, bet atbalstītajā teritorijā esošo komersantu nefinanšu investīcijas pašu nemateriālajos ieguldījumos un pamatlīdzekļos sasniegs vismaz 67 898 147 eiro.

"Dzirkstele" jau rakstīja, ka bez rezultāta šobrīd ir noslēdzies atklātais konkurss būvniecībai Lizuma pagasta “Pinkās”, kur paredzēts uzcelt ražošanas /noliktavas ēku ar biroja telpām. 30.aprīlī publicēts paziņojums, ka jāveic būtiski grozījumi iepirkuma dokumentācijā. Vairāk lasi šeit


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Jautājums

Lizums ir degradētā teritorija Gulbenes novadā? Kurš to izdomāja?

pirms 4 mēnešiem, 2021.05.18 13:04

Vietējās ziņas