Valentīna dienu Gulbenes pusē svinēs Kāzu muzejā un Gulbenes-Alūksnes bānītī

Nākamās nedēļas nogalē, 14.februārī, Gulbenes rajona Lizuma pagastā esošajā Kāzu muzejā un Gulbenes-Alūksnes bānītī tiks svinēta visu mīlētāju jeb Valentīna diena.Nākamās nedēļas nogalē, 14.februārī, Gulbenes rajona Lizuma pagastā esošajā Kāzu muzejā un Gulbenes-Alūksnes bānītī tiks svinēta visu mīlētāju jeb Valentīna diena.

14.februārī Gulbenes-Alūksnes bānītī īpaši romantiskā gaisotnē tiek gaidīti visi mīlētie, mīlošie un mīlestību gaidošie. Bānītis apmeklētājiem sagādās jautras izdarības ar mīlēšanos un bučošanos.

Savukārt Kāzu muzejā "Sirsniņdienas Mīlestības darbnīcā" 14. un 15.februārī lielos daudzumos tiks ražota mīlestība. Ciemojoties Mīlestības darbnīcā divatā vai draugu kompānijā, viesiem būs iespēja darboties Laimītes radošajā darbnīcā, ielūkoties Mīlestības vācelītē, kopā ar Mīlas burvi nobaudīt Mīlas viru pēc Amora pavārgrāmatas īpašās receptes un uz Mīlestības ielas ļauties eņģeļu dzēriena burvībai.

Tāpat apmeklētāji varēs tikt pie īpašas receptes, kā pārsteigt savu mīļoto "Skūpstu kambarī".

Pēc ciemošanās Mīlestības darbnīcā būs iespēja doties "Pa Laimes taku" un izbaudīt mazo Eņģelīšu un Afrodītes klātbūtni.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas