Valsts policija aiztur divas personas par instrumentu zādzību Beļavā 1

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas februārī uzsāka kriminālprocesu par zādzību, kas izdarīta, iekļūstot telpā. Policija aizturēja divas personas, un šobrīd kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

“Februārī kāds vīrietis savā īpašumā Beļavas pagastā konstatēja, ka, sabojājot ēkas logu, tajā iekļūts un nozagti dažādi instrumenti. Īpašniekam nodarīti gandrīz 2000 eiro lieli materiālie zaudējumi. Par šo faktu policijā uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175.panta trešās daļas. Veicot operatīvās izmeklēšanas darbības, policisti noskaidroja, ka iespējami vainīgās personas ir 1994.gadā dzimis vīrietis un 2004.gadā dzimis jaunietis. Jāpiebilst, ka abas personas jau iepriekš ir nonākušas policijas redzeslokā par dažādiem pārkāpumiem. Daļa no nozagtajām mantām ir atgūtas,” stāsta Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Policijā par notikušo zādzību sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175.panta 3.daļas „Par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā, vai ja tā izdarīta no glabātavas“, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas