Valsts policija pabeidz izmeklēšanu par automašīnas dedzināšanu Gulbenē 1

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par tīšu mantas bojāšanu vispārbīstamā veidā, proti, automašīnas dedzināšanu Gulbenē.

“Šī gada janvārī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes iecirknī tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 185.panta otrajā daļā paredzētā noziedzīgā nodarījuma pazīmēm, proti, par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu, ja tā izdarīta ar dedzināšanu,” stāsta Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka 5.janvārī pulksten 6.11 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Liepu ielu Gulbenē, kur dega vieglā automašīna 4 kvadrātmetru platībā.

“Veicot izmeklēšanas darbības uzsāktā kriminālprocesa ietvaros, tika noskaidrota iespējami vainīgā persona – 2001.gadā dzimis jaunietis, kuram piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Iegūstot pietiekamu pierādījumu kopumu un veicot visas nepieciešamās kriminālprocesa izmeklēšanas darbības, pāris dienu laikā tika pieņemts lēmums par kriminālprocesa nodošanu prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai,” stāsta Z.Vaskāne.

Valsts policija vērš uzmanību, ka nevienu personu nevar uzskatīt par vainīgu noziedzīga nodarījuma izdarīšanā, kamēr tās vaina nav pierādīta Kriminālprocesa likumā paredzētajā kārtībā.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas