Valsts policijā reģistrētie notikumi Gulbenes novadā 24.martā 1

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde informē, ka 24.martā Gulbenes policijas iecirknī reģistrēti seši notikumi. Ceļu satiksmes jomā uzrakstīti četri administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem divi bijuši par ātruma pārsniegšanu. Notikuši divi ceļu satiksmes negadījumi.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā nav uzsākta neviena administratīvā lietvedība par valstī noteiktās ārkārtējās situācijas ierobežojumu un aizliegumu neievērošanu. Savukārt veikti 27 preventīvas reaģēšanas pasākumi, kā arī bijuši 4 izsaukumi saistībā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un noteiktajiem piesardzības pasākumiem.

Atceries – pašizolāciju ievēro personas, kuras bijušas ārvalstīs! Šīs personas drīkst doties pastaigās, kur nav lielas cilvēku plūsmas, taču jāievēro distancēšanās un citi drošības pasākumi. Savukārt karantīnā atrodas tie, kuri ir inficējušies ar vīrusu un nedrīkst iziet no mājas. Esi atbildīgs! #paliecmājās

Ja pārkāpums tiek konstatēts atkārtoti, Valsts policija var uzsākt administratīvo lietvedību. Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 176.2 pants nosaka, ka par ārkārtējās situācijas vai izņēmuma stāvokļa laikā noteikto ierobežojumu vai aizliegumu pārkāpšanu var tik piemērots naudas sods līdz 350 eiro.

Ja redzi vai tavā rīcībā ir informācija par iespējamu likumpārkāpumu, arī iespējamiem valdības noteikto ārkārtas situācijas ierobežojumu pārkāpumiem, zvani 110, nevis raksti sociālajos tīklos. Tā policija varēs ātrāk reaģēt uz saņemto informāciju! Valsts policija aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem un ievērot noteiktos piesardzības pasākumus!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Agija

Kāpēc nekur netiek minēti notikumi Stāķos kur meitene izkrita pa logu atkal kas tiek slēpts?

pirms gada, 2020.03.25 13:04

Vietējās ziņas