Valsts policijā reģistrētie notikumi Gulbenes novadā 25.martā 2

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde informē, ka 25.martā Gulbenes policijas iecirknī reģistrēti desmit notikumi, bijuši astoņi izsaukumi. Ceļu satiksmes jomā uzrakstīti trīs administratīvā pārkāpuma protokoli par ātruma pārsniegšanu.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā noformēts viens administratīvā pārkāpuma protokols par valstī noteiktās ārkārtējās situācijas ierobežojumu un aizliegumu neievērošanu. Savukārt veikti 29 preventīvas reaģēšanas pasākumi, kā arī 10 izsaukumi saistībā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un noteiktajiem piesardzības pasākumiem. Tāpat uzsāktas astoņas resoriskās pārbaudes.

Atceries – pašizolāciju ievēro personas, kuras bijušas ārvalstīs! Šīs personas drīkst doties pastaigās, kur nav lielas cilvēku plūsmas, taču jāievēro distancēšanās un citi drošības pasākumi. Savukārt karantīnā atrodas tie, kuri ir inficējušies ar vīrusu un nedrīkst iziet no mājas. Esi atbildīgs! #paliecmājās

Ja pārkāpums tiek konstatēts atkārtoti, Valsts policija var uzsākt administratīvo lietvedību. Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 176.2 pants nosaka, ka par ārkārtējās situācijas vai izņēmuma stāvokļa laikā noteikto ierobežojumu vai aizliegumu pārkāpšanu var tik piemērots naudas sods līdz 350 eiro.

Ja redzi vai tavā rīcībā ir informācija par iespējamu likumpārkāpumu, arī iespējamiem valdības noteikto ārkārtas situācijas ierobežojumu pārkāpumiem, zvani 110, nevis raksti sociālajos tīklos. Tā policija varēs ātrāk reaģēt uz saņemto informāciju! Valsts policija aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem un ievērot noteiktos piesardzības pasākumus!

Pievieno komentāru

Komentāri 2

?

Kāpēc netiek apsekots tas kas notiek pie skolām? Skolas slēgtas, bet pilni sporta laukumi ar bumbotājiem!

pirms gada, 2020.03.26 18:04

Varbūt tāpēc

Bērniem ir jānodod atskaites par sportā izdarīto.

pirms gada, 2020.03.27 09:04

Vietējās ziņas