Valsts policijā reģistrētie notikumi Gulbenes novadā 26.martā

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde informē, ka 26.martā Gulbenes policijas iecirknī reģistrēti 16 notikumi, bijuši 14 izsaukumi. Ceļu satiksmes jomā uzrakstīti 7 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 5 bijuši par ātruma pārsniegšanu.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā veiktas 26 preventīvas reaģēšanas pasākumi, kā arī 5 izsaukumi saistībā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un noteiktajiem piesardzības pasākumu pārkāpumiem. Tāpat uzsāktas četras resoriskās pārbaudes.

Atceries – pašizolāciju ievēro personas, kuras bijušas ārvalstīs! Šīs personas drīkst doties pastaigās, kur nav lielas cilvēku plūsmas, taču jāievēro distancēšanās un citi drošības pasākumi. Savukārt karantīnā atrodas tie, kuri ir inficējušies ar vīrusu un nedrīkst iziet no mājas. Esi atbildīgs! #paliecmājās

Ja pārkāpums tiek konstatēts atkārtoti, Valsts policija var uzsākt administratīvo lietvedību. Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 176.2 pants nosaka, ka par ārkārtējās situācijas vai izņēmuma stāvokļa laikā noteikto ierobežojumu vai aizliegumu pārkāpšanu var tik piemērots naudas sods līdz 350 eiro.

Ja redzi vai tavā rīcībā ir informācija par iespējamu likumpārkāpumu, arī iespējamiem valdības noteikto ārkārtas situācijas ierobežojumu pārkāpumiem, zvani 110, nevis raksti sociālajos tīklos. Tā policija varēs ātrāk reaģēt uz saņemto informāciju! Valsts policija aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem un ievērot noteiktos piesardzības pasākumus!

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas