Valsts policijas simtgade: apbalvo arī mūsu novada labākos likumsargus 2

Valmierā 30.novembrī notika Valsts policijas 100.gadadienai veltīts pasākums, kur tika godināti un apbalvoti labākie Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē dienējošie darbinieki, tostarp arī policijas darbinieki Gulbenes novadā, informē Valsts Policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Mote.

"Policijas dienas svinības sākās ar svētbrīdi Valmieras Sv. Sīmaņa evaņģēliski luteriskajā baznīcā. Pēc baznīcas apmeklējuma koncertzālē “Valmiera” tika vairāki pasniegti apbalvojumi. Uzrunu teica Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieks, pulkvedis Imants Mitrošenko,"stāsta I.Mote


Par priekšzīmīgu dienesta pienākumu izpildi, augstu profesionalitāti, sasniegtajiem darba rezultātiem un sakarā ar Latvijas Valsts policijas 100.gadadienu tika sveikti arī mūsu novada policijas darbinieki:


Ar Iekšlietu ministrijas Pateicību apbalvots:
Kapteinis Arnis Virziņš


Ar Iekšlietu ministrijas Goda rakstu apbalvota:
Kapteine Anita Apšāne


Ar Valsts policijas krūšu nozīmi “Par cītību policijā” apbalvota:
Majore Valda Gibala-Lesiņa


Ar Valsts policijas Goda rakstu apbalvoti:

Kapteinis Mārtiņš Āre

Virsleitnante Evita Gabriele


Ar Valsts policijas Pateicību apbalvoti:

Kapteine Valērija Bartkeviča
Kaprālis Kaspars Logins


Ar Jubilejas goda zīmi “Valsts policijai 100” apbalvoti:
Pulkvedis Ilmārs Ginevičs

Majors Edijs Aleksejevs
Majore Una Markova

Majore Kristīne Sidorova
Kapteinis Māris Teicis

Kapteinis Kaspars Taurenis

"Pasākumā tika pasniegti arī tādi apbalvojumi kā III pakāpes “Kārtības policijas Nopelnu zīme”, II pakāpes “Kriminālpolicijas Goda zīme”. Tāpat tika izteiktas reģiona pateicības gan pašu darbiniekiem, gan arī sadarbības partneriem, kuri snieguši atbalstu Valsts policijai," atklāj I.Mote.


Svinīgo pasākumu vadīja Jānis Plāte, kā arī par svētku noskaņu gādāja duets Elīna Krastiņa, Māris Radziņš, un Valmieras mūzikas skolas koklētāju ansamblis “ACCORDA”.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Vietējās ziņas